Piotr Stramowski pokazał rodziców i siostrę. Miał ważny powód. "Piękny jubileusz"

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski pokazał rodziców i siostrę. Miał ważny powód. "Piękny jubileusz"
Źródło: MWMEDIA
Piotr Stramowski pochwalił się w sieci serią fotografii z wyjątkowej uroczystości. Jego rodzice świętowali 50. rocznicę małżeństwa. Jedna z fanek oceniła, do kogo artysta jest bardziej podobny - do mamy czy do taty?

Piotr Stramowski ma powody do radości, ponieważ jego rodzice obchodzili wspaniały jubileusz. Seniorzy pobrali się 50 lat temu, więc w tym roku obchodzą tzw. "złote gody". Na rodzinnym przyjęciu pojawiło się spore grono gości.

DD_20210928_Hladki_rep_REP
Krótka piłka z Piotrem Stramowskim
Źródło: Dzień Dobry TVN

Piotr Stramowski - kariera i życie prywatne

Piotr Stramowski jest popularnym aktorem serialowym i filmowym. Dużą popularność przyniosły mu role w takich produkcjach, jak "Pitbull. Nowe porządki", "Botoks", "Miłość na pierwszą stronę" czy "Pokusa". Na małym ekranie mogliśmy go zobaczyć w serialach - "Julia", "Na noże", "Chyłka. Zaginięcie" czy "Tajemnica zawodowa".

Prywatnie Stramowski przez wiele lat był związany z Katarzyną Warnke. Aktorzy poznali się na planie filmu "W spirali" i już wtedy szybko między nimi zaiskrzyło. Zakochani pobrali się w lipcu 2016 roku. Trzy lata później przyszła na świat ich córka Helena. Pod koniec 2022 roku Piotr i Kasia wydali oświadczenie, w którym zawiadomili media o rozstaniu. Ostatecznie rozwiedli się rok później. Stramowski i Warnke pozostali w dobrych relacjach i naprzemiennie dzielą się opieką nad pociechą. Obecnie aktor jest w nowym związku.

Piotr Stramowski pokazał rodziców

Piotr Stramowski zwykle nie pokazuje w sieci swoich bliskich. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek. Pochwalił się na Instagramie serią zdjęć z mamą, tatą, siostrą oraz innymi członkami rodziny. Wszyscy spotkali się z okazji wspaniałego jubileuszu.

- I cyk! Wczoraj świętowaliśmy 50. rocznicę ślubu moich rodziców! 50 lat, czyli inaczej Złote Gody! Gratuluję Wam Drodzy Rodzice i życzę kolejnej "pięćdziesiątki". Na zdjęciu z rodzicami i siostrzyczką - napisał aktor.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń dla rodziców Piotra.

"Gratulacje. Piękny jubileusz", "Przepięknie", "Wszystkiego najlepszego na kolejne lata dla rodziców" ,"Dalszej pięknej podróży przez życie. Brawo jubilaci. A Tobie Piotrze i siostrze cudownego wzorca", "Najlepszego dla rodziców", "Gratulacje dla rodziców, dużo zdrówka i miłości", "Szczęście rodzinne jest wartością nadrzędną. Jesteście piękną i cudowną rodzinką. Gratulacje dla Rodziców, aby ich życie kolorowe było jak karnawał w Rio" - czytamy opinie internautów.

Jedna z fanek oceniła w kogo jej zdaniem wdał się Stramowski. - Ale Pan podobny do ojca. Dla rodziców gratulacje - napisała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości