Gwiazdy

Siostra Joanny Krupy rozstała się z mężem. Wydała oficjalne oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Marta Andretti, siostra Joanny Krupy, poinformowała swoich fanów, że rozstała się z mężem, Marco. - Oboje zdecydowaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to - napisała w oświadczeniu. Co się stało?

Marta Krupa i Marco Andretti - historia związku

Marta Krupa jest młodszą siostrą Joanny Krupy, która dała się poznać jako modelka, piosenkarka i aktorka. Wraz z gwiazdą "Top Model" zagrała w filmie dokumentalnym "Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood". Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i działa na rzecz ochrony zwierząt.

Modelka w 2017 roku wyszła za mąż za kierowcę rajdowego Marca Andrettiego. O ich bajkowym ślubie rozpisywały się wszystkie portale. Uroczystość odbyła się bowiem w posiadłości rodziny ukochanego w Nazareth (Pensylwania), którą wybudował dziadek Marco - Mario Andretti, mistrz świata Formuły 1 z 1978 r. Na weselu bawiło się ponad 200 gości.

Zobacz wideo: Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia

Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia
Joanna Krupa o największych miłościach swojego życia Dla Joanny Krupy, znanej modelki, najważniejsza jest rodzina. Nie wyobraża sobie życia bez córki i męża.

Marta Krupa i Marco Andretti rozstali się

Okazało się, że miłość nie przetrwała próby czasu i po czterech latach para postanowiła się rozstać. Marta Andretti w oficjalnym oświadczeniu napisała, że to była ich wspólna decyzja.

Dostaję wiele wiadomości i czuję, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, żebyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja nie jesteśmy już razem. Oboje zdecydowaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób obywatelski i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie

Autorka postu zablokowała możliwość dodawania komentarzy, a Marco Andretti nie odniósł się do wpisu.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Michal Wargin/East News

Pozostałe wiadomości