życzliwość

    życzliwość

    Jakiś czas temu Filip Chajzer, jadąc autostradą A2, chciał zatankować. Nalał benzynę, otworzył portfel i okazało się, że, nie miał w nim pieniędzy ani karty. W tym samym momencie podszedł do niego pracownik stacji Pan Stanisław Jóźwicki i zaproponował pomoc - chciał za Filipa zapłacić. Naszemu dziennikarzowi było niezręcznie, ale Pan Stanisław przekonał go, że nie jest to dla niego problem - zawsze płaci za zapominalskich i nikt go jeszcze nie oszukał. Historia ta wzruszyła jego fanów i to właśnie dla nich Filip postanowił odnaleźć Pana Stanisława. Zobaczcie, jak wyglądało ich drugie spotkanie. Okazuje się, że "Panów Stanisławów" jest więcej i to pozwala przywrócić wiarę w człowieka.

    W ramach naszej akcji Życzliwi dziennikarze Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska i Filip Chajzer sprawdzali życzliwość na ulicach Warszawy. Był więc test opony i... pchania samochodu. Jak wypadli kierowcy i przechodnie? Byli życzliwi dla naszych kolegów?

    Złe wiadomości zalewają nas z każdej strony, od samego rana do wieczora. Dzień Dobry TVN postanowiło zmienić tę tendencję. Zaczęliśmy dzień od uśmiechu i komplementowania innych. Zobaczcie, jak ludzie reagowali na miłe słowa naszych reporterów.

    Zygmunt Chajzer- w latach 90. gruba ryba polskiego show biznesu, król teleturnieju, głos lata i w końcu miły pan z reklamy. A dla Filipa - ojciec. Razem kupili drzewo i zasadzili je w ogrodzie. Co ich łączy, co cieszy, a co relaksuje?