związek z gejem

    związek z gejem

    Kobieta, która dowiaduje się, że jej mąż jest homoseksualistą, czuje się rozbita i oszukana. Okazuje się, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Tożsamość związku się rozpada. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychoterapeutkę i seksuolog Katarzynę Klimko-Damską, z która porozmawialiśmy, dlaczego niektórzy homoseksualiści wchodzą w związki z kobietami. Czy robią to z premedytacją? Kto jest najbardziej poszkodowany w takiej sytuacji? Oszukana żona czy homoseksualny mąż, który przez lata musiał udawać kogoś innego?

    Jakub Kwieciński i Dawid Mycek wrzucili do sieci nagranie z ich wspólnych wakacji. Teledysk nakręcili do piosenki "Some other summer" grupy Roxette. Wideo spodobało się samemu wokaliście zespołu, który wrzucił klip na swoją oficjalną stronę. Teledysk nie spodobał się jednak wszystkim. Na mężczyzn spadła fala hejtu. Czy byli na to przygotowani? Czy często spotykają się w Polsce z przejawami homofobii?

    W miniony weekend w Krakowie Daniel i Hubert, para gejów, wracających z imprezy została napadnięta i pobita. Czy prowokowali swoim zachowaniem napastników? Dlaczego uważają, że zostali zaatakowani tylko ze względu na orientację seksualną? O zdarzeniu Daniel i Hubert opowiedzieli w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

    Seria książek "Kroniki nierówności" polskiego pisarza Marcina Szczygielskiego doczekała się kontynuacji. Lada dzień swoją premierę będzie miała trzecia odsłona cyklu. "Bingo" - to opowieść o fałszu i obłudzie wśród osób znanych z pierwszych stron gazet, którzy ukrywają swoją prawdziwą orientację seksualną. Z jakich powodów aktorzy, dziennikarze, politycy, zwani przez Szczygielskiego "kryptociotami", tak bardzo boją się publicznie przyznać do swojej orientacji? Dlaczego kobiety wiążą się z gejami? I z jakich powodów Marcin Szczygielski zdecydował się napisać tę książkę?