Zosia Ślotała

  Zosia Ślotała

  Podczas Balu Snu Nocy Letniej dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z Zosią Ślotałą. To pierwsze publiczne wyjście stylistki od narodzin córeczki. Jak Zosia czuje się w roli mamy? Do kogo córka jest podobna? I kiedy stylistka wraca do pracy?

  Najnowsza kolekcja Lidii Kality inspirowana jest latami 80-tymi. O swoich doświadczeniach z ówczesną "wesołą modą, która zahaczała o obciach", opowiedziały Katarzynie Olubińskiej: Ewa Wojciechowska, Anita Sokołowska i Zosia Ślotała.

  Zosia Ślotała, gdy zaszła w ciążę, założyła bloga parentingowego. Za pośrednictwem strony, przyszła mama dzieli się swoimi przemyśleniami i radami. Współpracuje z nią również wielu specjalistów, takich jak dietetycy czy trenerzy fitness. Pomimo tego działalność Zosi została poddana niewybrednej krytyce. Jak w nowej roli czuje się Zosia Ślotała? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Stylistka wraz we współpracy z zaprzyjaźnionymi projektantkami, stworzyła kolekcję sukienek dedykowaną kobietom w ciąży. Co wyróżnia ich ubrania spośród pozostałych marek? W jaki sposób "rosną" one razem z brzuchem przyszłej mamy? Jak wpasować się w trendy będąc w ciąży? Jak czuje się Zosia? Czy Zosia zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej płeć swojego przyszłego dziecka?

  Kamil Haidar to ambasador Polskiej Akcji Humanitarnej i muzyk. Jego brat Emil spotyka się z Dodą. Ich ojciec jest Syryjczykiem, mama Polką. Pierwsze 10 lat spędził w Syrii. Jego rodzice są są lekarzami. Kim jest chłopak Zosi Ślotały i ojciec jej dziecka? Kamil opowiedział o sobie w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą od razu postanowiła podzielić się tym z innymi - założyła bloga parentingowego. W studiu dzień Dobry TVN Zosia Ślotała opowiedziała o ojcu dziecka, jak przygotowuje się do macierzyństwa, o tym czemu chudnie, a nie tyje oraz jak odnosi się do krytyki jej bloga - niektórzy uważają, że to jej nowy sposób na biznes.

  Zosia Ślotała jest w ciąży. To wiedzą już prawie wszyscy. Ale nie wszyscy wiedzą, że Zosia założyła też bloga parentingowego. To wywołało niezadowolenie aktorki Violi Kołakowskiej, która zasugerowała jakoby to tylko sposób na łatwy zarobek. Kto jest ojcem dziecka Zosi? To brat bardzo znanego biznesmena, który jest w związku z pewną bardzo znaną wokalistką.

  Nie wszyscy wiedzą, że Zosia Ślotała od kilku miesięcy ma nowego chłopaka - muzyka zespołu rockowego. Czy spodziewa się, że niedługo otrzyma od niego pierścionek zaręczynowy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czy biżuteria to dobry pomysł na świąteczny prezent? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to polskie gwiazdy: Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Więdłochę, Izabelę Janachowską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę i Nataszę Urbańską.

  Ma tylko 8 lat, a już w grudniu tego roku ukaże się jej płyta. Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Jagoda Krystek, która zaśpiewała piosenkę: "Cudem jest". Na gitarze grał tata małej wokalistki.

  O czy marzą młode dziewczyny? O byciu blogerką - tak twierdzi Agnieszka Jastrzębska, która spotkała się ze znaną blogerką Jessicą Mercedes Mercedes. Co robi Jessica, by utrzymać się na szczycie blogosfery? Ile osób odwiedza jej bloga? Jak sprawić, by blog stał się popularny? I cz boli ją krytyka?

  Finaliści X-Factor i You Can Dance stworzyli wraz z młodzieżą spektakl „Bagno”. Inspiracją było „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego. Na scenie Dzień Dobry TVN młodzież z Teatru Muzyczny Luk-Sfera wykonała fragment spektaklu. Sebastian Chmiel, wokalista, finalista programu X-Factor, z zespołu Avocado, oraz Martyna Andrzejczak, tancerka, finalistka programu You Can Dance, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o swoim wyjątkowym projekcie.

  Zosia Ślotała trenuje crossfit. Chodzi na regularne treningi, na których bardzo przykłada się do ćwiczeń. Ile schudła? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zdziwicie się, ile kilogramów udało się Zosi zrzucić...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Zosię Ślotałę, Basię Kurdej Szatan, Natalię Siwiec, Paulinę Krupińską, Annę Nowak Ibisz, Izabellę Łukomską Pyżalską, Annę Wendzikowską, Julię Kamińską, Natalię Klimas, co robią, kiedy mają zły dzień. Czy mają jakieś sposoby na chandrę oraz przemęczenie?

  Przyjaźń, miłość czy biznes - co łączy Zofię Ślotałę z synem Maryli Rodowicz Jędrzejem Dużyńskim? Czy Maryla Rodowicz akceptuje Zosię Ślotałę? Zapytała o to Ślotałę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Parada Równości odbywa się cyklicznie. Zaostrzenie kar dla ludzi znęcających się nad zwierzętami, zawieranie związków partnerskich, godne traktowanie emigrantów - to tylko niektóre hasła tegorocznej Parady Równości. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Mariusz Drozdowski - Jej Perfekcyjność. Jak reagują warszawiacy na ludzi idących ulicami w marszu równości?

  Perły, złoto, paski, kolczyki, wisiorki, okulary, łańcuszki, pierścionki. Podobno można ubrać się za 10 zł, a wystarczy dobrze dobra biżuteria i już wygląda się jak milion dolarów! Małgorzata Socha, Anna Mucha, Zosia Ślotała, Natalia Klimas, Agnieszka Więdłocha i Anna Dereszowska pokochały biżuterię!

  Jej wymarzona klientka to ona sama. Łączy sportowy styl z dziewczęcym urokiem. Zobaczcie kolejne odkrycie Zosi Ślotały.

  Wszystko odbywa się nocą, "trochę na nielegalu" ... W Katowicach, z miejskimi partyzantami ogrodniczymi, spotkał się Filip Chajzer. A o tym, że to "sadzenie ma znaczenie" przekonywał nas w studiu Dzień Dobry TVN Witold Szwedkowski pomysłodawca Miejskiej Partyzantki Ogrodniczej.

  Ostatnio obserwujemy wzrost poparcia dla ruchów nacjonalistycznych. Dnia 25 maja br. odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego i jest bardzo prawdopodobne, że skrajnie prawicowe partie polityczne staną się realną siłą w strukturach Unii. Czym to grozi? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali: aktor Michał Żurawski, aktorka Maria Seweryn i politolog Agnieszka Durska.

  Od projektowania wnętrz do projektowania ubrań jest bardzo blisko. Tak przynajmniej twierdzi projektantka Lucyna Stefaniak. Jej słowa postanowiła sprawdzić stylistka Zosia Ślotała. Jak wyglądają kolekcje Lucyny? Co jest ich tematem przewodnim? Czy stylizacje Zosi Ślotały, w których użyła ubrań Lucyny Stefaniak spodobały się osobom spotkanym na ulicy?

  Matura tuż tuż. Jak polskie gwiazdy wspominają swoje egzaminy maturalne? Które z nich były zestresowane, a które nie? Czy pamiętają swoje tematy maturalne? Która z gwiazd wolała jeździć na randkę zamiast uczyć się do matury? I która zdawała maturę dwa razy? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziały: Ewa Farna, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Więdłocha.

  Do swoich stylizacji wykorzystała projekty Katarzyny Miciak, która po 15 latach zamieniła liczydło na maszynę do szycia. W trakcie spotkania z Zosią Ślotałą Kasia wyznała, że jest obecnie szczęśliwa, ponieważ w końcu może realizować swoje marzenia, chociaż uważa, że praca w zawodzie księgowej nie była czasem straconym. Dlaczego postanowiła zmienić swoją ścieżkę kariery? Czy początki w nowym zawodzie były trudne? W jaki sposób walczy o klienta?

  Na wystanie zdjęć Terence'a Richardson'a Agnieszka Jastrzębska poruszyła kwestię najmodniejszych ostatnio zdjęć - słitfoć. Czy najlepsze zdjęcia robimy sobie sami? O tym - Paulina Krupińska, Anna Mucha, Edyta Górniak, Julia Kuczyńska, Zosia Ślotała, Agnieszka Więdłocha, Ada Fijał. A Wy który profil macie ładniejszy: prawy czy lewy?:)

  Ona - prawniczka, on-bokser. Są małżeństwem od 1990 roku. Andrzej sam mówi, że Mariola jest mózgiem, a on siłą. "Nie ma małżeństw idealnych, są tylko silne. My jesteśmy silnym" - tak powiedziała Mariola Gołota. Czy Andrew planuje powrót do boksu? Jak radzi sobie ich córka? I co robią w Polsce? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzili o swoim niezwykłym związku i recepcie na jego przetrwanie.

  W naszym kraju pieniądze są wciąż tematem tabu. Rozmawiamy o nich tylko z najbliższymi. Czy wysokość zarobków wpływa na atrakcyjność seksualną potencjalnego partnera? Czy grubość portfela ma większe znaczenie dla mężczyzn czy dla kobiet? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, windsurfer i biznesmen Wojtek Brzozowski oraz Agnieszka Maciąg - modelka i aktorka.

  Jak zaczynały się kariery znanych, polskich projektantów mody? O swoich pierwszych, modowych krokach opowiedzieli nam: Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Mariusz Przybylski. W czyich strojach chodzi Edyta Górniak?

  Słyszeliście już o Idze Tomaszewskiej? Jeśli jeszcze nie, to teraz macie szansę. Iga jest młodą projektantką, której kolekcje są dość odważne. Stylistka Zosia Ślotała postanowiła się z nią spotkać i porozmawiać o jej pracy. Zobaczcie na czym polega wyjątkowość kolekcji 24-latki.

  W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. Aby gwiazdy wyglądały pięknie i olśniewająco pracuje nad tym cała ekipa profesjonalistów. Sprawiają, że na wizji mogą wyglądać nieco lepiej niż w rzeczywistości, po porannym przebudzeniu się. Są takie gwiazdy, które nie wstydzą się swojej prawdziwej twarzy i specjalnie dla Dzień Dobry TVN zgodziły się pozować do sesji fotograficznej tak, jak ich Pan Bóg stworzył! W studiu Dzień Dobry TVN Maja Sablewska i Ada Fijał określiły Dorotę Wellman jako najbardziej zdystansowaną do siebie gwiazdę show-biznesu. A według Was – najbardziej zdystansowana do siebie gwiazda polskiego show-biznesu to…?

  Zosia Ślotała spotkała się z dwiema dziewczynami, które zajmują się sprzedażą nerek... Oczywiście nie chodzi tu o nielegalny handel narządami, a o popularne saszetki i plecaki. Jak Wam się podoba stylizacja "z nerką"?