Zbigniew Lew - Starowicz

  Zbigniew Lew - Starowicz

  Julitta Biały: "Może tata gdzieś w kącie maluje, nie mam pojęcia". O sztuce, seksie oraz o tym, że dzieci mogą i powinny iść swoją drogą rozmawialiśmy z profesorem Zbigniewem Lwem-Starowiczem - seksuologiem i jego córką Julittą Biały, która ... maluje obrazy świętych. Dowiedzieliśmy się też, że pan profesor przyjaźnił się z księdzem Jerzym Popiełuszką. Jak zaczęła się znajomość księdza i specjalisty ds. seksu?

  Na kanapie Dzień Dobry TVN zasiedli: seksuolog prof. Zbigniew Lew Starowicz i psycholog Paulina Biernat. Zapytaliśmy ich, jak ich zdaniem zaradzić kryzysowi w związku. Jak według seksuologa "przyprawiać" swoją relację, by była silną? Czy wracanie do chwil, kiedy było z partnerem najlepiej, może być skuteczną terapią? Kiedy właściwie pojawia się kryzys i czemu warto ze sobą rozmawiać? Psycholog Paulina Biernat wyjaśniła, jak pomocny może być terapeuta. Czy dzisiaj jeszcze walczy się o związki? Co składnia nas do chęci naprawy swoich relacji?

  W krakowskim Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCAK) można oglądać wystawę "Gender w sztuce". Zdjęcia przedstawiające mężczyzn w pełnym makijażu, odgrywających typowo kobiece role wzbudziły kontrowersję. Dlaczego ujęcia gorszą? Co mogło przyświecać twórcom tych zdjęć? Jaki stosunek do wystawy mają nasi goście: działacz społeczny, socjolog Mariusz Drozdowski (aka Jej Perfekcyjność), seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz oraz dziennikarka Brygida Grysiak?

  Kłopoty z potencją to jeden z najpoważniejszych problemów natury seksualnej współczesnych mężczyzn. Czy preparaty, które są reklamowane w środkach masowego przekazu są rzeczywiście skuteczne? Czy są podobne preparaty dla kobiet, które mają problemy z libido? Jakie skutki uboczne mają tego rodzaje preparaty? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza i ginekologa prof. Romualda Dębskiego.

  "Daily Mail" opublikowało raport, w którym wysuwa tezę, że 31 lat dla kobiety to wiek, w którym osiąga szczyty. Dosłownie i w przenośni. Natomiast mężczyzna do 25. roku życia. Jak się więc dopasować? W Dzień Dobry gośćmi byli: Joanna Keszka, seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz oraz Dellfina Dellert. Gdzie jest granica aktywności seksualnej kobiet?

  Jak być kobietą, której pożądają mężczyźni i z czym wiąże się atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn? O tym jak stworzyć związek idealny opowiedzieli nam autorzy książki "Kocha, lubi, pragnie": Paulina Reiter i Zbigniew Lew-Starowicz.

  W naszym kraju pieniądze są wciąż tematem tabu. Rozmawiamy o nich tylko z najbliższymi. Czy wysokość zarobków wpływa na atrakcyjność seksualną potencjalnego partnera? Czy grubość portfela ma większe znaczenie dla mężczyzn czy dla kobiet? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, windsurfer i biznesmen Wojtek Brzozowski oraz Agnieszka Maciąg - modelka i aktorka.

  Sex-shopy przeżywają prawdziwy renesans. Jak zmieniają się seksualne upodobania Polaków? Czy stajemy się mniej pruderyjnym społeczeństwem? W studiu Dzień Dobry TVN seksuolog profesor Zbigniew Lew-Starowicz oraz Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi, opowiedzieli o ewolucji i rewolucji seksualnej Polaków.

  Na rynku usług pojawiła się nowa profesja budząca tyle samo kontrowersji, co zainteresowania - trener, który poprawi Twoją technikę uprawnia seksu. Czy tylko zdesperowani i nieumiejętnie posługujący się seksualnymi "narzędziami" korzystają z pomocy trenerów seksu? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz. Czy obserwacje trenera odbywają się "na żywo” w Twojej sypialni?

  Miłość posiada wielorakie oblicza i składa się z różnych etapów. Pierwszy z nich to najczęściej gwałtowane pożądanie, które z upływem czasu słabnie. Istnieją także pary, w których związku namiętność zupełnie wygasa. Czy koniec pożądania to koniec uczucia i związku? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, dziennikarkę Katarzynę Dowbor, Miss Euro 2012 Natalię Siwiec oraz aktora Jakuba Tolaka.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska gościła w gabinecie, chyba najbardziej znanego seksuologa w Polsce, Zbigniewa Lwa - Starowicza. Co kryje gabinet profesora? Jak wygląda jego biurko i skąd u niego tak pokaźna kolekcja lwów, fajek i fallusów?

  O czym myślą mężczyźni, jeśli nie myślą o seksie? Okazuje się, że myślą także o spaniu i jedzeniu. A co zaprząta głowę zaproszonym do studia Dzień Dobry TVN mężczyznom? Co na to Rafał Rutkowski, Doman Nowakowski, Radosław Majdan i prof. Zbigniew Lew–Starowicz? Czy Marcin Prokop myśli, jak sugeruje Dorota Wellman, bez przerwy o seksie?

  Dlaczego tak bardzo jesteśmy zazdrośni o przeszłość partnera lub partnerki? Czy chodzi o to, że obawiamy się, iż nasi poprzednicy byli lepsi od nas? Czy warto utrzymywać kontakt ze swoimi „byłymi”? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniewa Lwa-Starowicz, Beatę Tyszkiewicz, Lidię Popiel i Annę Zejdler-Ibisz. Czy zazdrość może przerodzić się w obsesję?

  „Żona musi dawać mężowi dwa razy dziennie” – taki wpis na jednym z serwisów społecznościowych zamieścił Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje. Kontrowersyjne słowa dotyczące pożycia małżeńskiego wywołały sporo zamieszania. Wśród komentarzy pojawiły się głosy o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Ile seksu potrzeba nam do szczęścia? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z autorem kontrowersyjnej wypowiedzi - Michałem Wiśniewskim, jego narzeczoną Dominiką Tajner oraz seksuologiem prof. Zbigniewem Lwem- Starowiczem.

  Czym jest charyzma i kto ją ma? Rozmawialiśmy o tym z mężczyznami, którzy dzięki swojej osobowości, wywierają silny wpływ na myśli, emocje, decyzje i zachowania innych ludzi. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Jerzy Owsiak, reżyser Andrzej Żuławski i seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz.