Zbigniew Bródka

  Zbigniew Bródka

  Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami narodziła się wśród pracowników T-Mobile 5 lat temu. Dziś jest ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Jak to wszystko się zaczęło? W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy ambasadora akcji Zbigniewa Bródkę. Ile udało mu się uzbierać kilometrów? Rozmawialiśmy również z Małgorzatą Rybak-Dowżyk, dyrektor komunikacji korporacyjnej T-mobile Polska.

  Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami dobiega powoli końca. Kilometry można zbierać tylko do 24 września. Ile ich jeszcze brakuje? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się podczas Warszawa Businness Run z ambasadorami akcji: Zbigniewem Bródką i Robertem Korzeniowskim, którzy opowiedzieli o duchu walki i wspólnym celu.

  Zbigniew Bródka uczy swoją dwuipółletnią córeczkę jazdy na łyżwach. Czy pójdzie w jego ślady? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z małą Gabrysią i jej dumnym tatą. W jakim wieku po raz pierwszy łyżwy na nogach miał Zbyszek?

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: Okupnik, Farna i Mozil tuż przed pierwszym na żywo odcinkiem X-Factor. Następnie: na ich widok zrobi się gorąco! Bródka uczy Mellera gasić pożar, czyli jak zostać strażakiem w 24 godziny? Magdalena Boczarska ciągle w biegu, a Robert Kupisz w sentymentalnej podróży do lat szkolnych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Magda Molek i Marcin Meller.

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Radosław Majdan oraz Zbigniew Bródka o tym, ile trzeba poświęcić, by odnieść sukces w sporcie. Spotkamy się z kobietą, która mieszka w domu z 200 leniwcami oraz powiemy, co spowalnia nasz metabolizm. Ponadto: Łukasz Radwan w złodziejskiej baszcie. Zaczynamy jutro o 8.00!

  Ile wynosi jedna bródka? Dokładnie 0.003 sekundy! Tyle wystarczyło, by wpędzić w głęboką depresję Koena Verweija, Holendra, który o tę jedną bródkę utracił olimpijskie złoto. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był najsłynniejszy strażak w Polsce - Zbigniew Bródka - razem z żoną Agnieszką i córeczką Gabrysią. Czy żona Bródki nie widziała jego decydującego biegu? Jak wychować... Zbigniewa Bródkę?

  Ella Eyer to Brytyjka, która na pewno wpisze się w historię muzyki popularnej. Już teraz znalazła się na 2. miejscu plebiscytu BBC Sound Of 2014. Zdobywczyni Music Brit Awards. A w sobotę, na naszej scenie, wykona swój największy przebój "Deeper". Bądźcie z nami od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.