wywiady Ani Wendzikowskiej

    wywiady Ani Wendzikowskiej

    "Gęsia skórka" to opowieść o pisarzu, który tworzy mrożące krew w żyłach historie o wychodzących z książek potworach. W rolę córki pisarza wcieliła się młoda gwiazda kina - Odeya Rush. Czy aktorka lubi się bać? Jak czuła się na planie, gdzie większość stanowili mężczyźni? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Razem z Anią Wendzikowską Marcin i Dorota obstawiali zwycięzców tegorocznych Oscarów. Kto według bukmacherów może liczyć na statuetkę? Pewniakiem do nagrody jest podobno Leonardo DiCaprio. Kto jeszcze?

    Michael Coulter jest autorem zdjęć do takich filmów jak "Cztery wesela i pogrzeb", "To właśnie miłość" czy "Notting Hill". Brytyjczyk pracował również przy polskiej produkcji "Słaba płeć?". Z operatorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy było to dla niego wyzwane pracować na planie, gdzie wszyscy mówili po polsku? Który reżyser był dla niego najbardziej inspirujący i jak wspomina współpracę z Julią Roberts?

    Ile razy można pobrać się z tą samą osobą, nie rozwodząc się przy tym wcześniej? Jak się okazuje bardzo wiele... Ania Wendzikowska rozmawiała z parą, która uczyniła z ceremonii ślubnych swoje hobby. Ich życie nie może być nudne, prawda? Sprawdźcie, czy brali ślub w Polsce i, czy rzeczywiście są małżeństwem.