wykłady

    wykłady

    Każdego roku w różnych częściach świata zbierają się ludzie, by podczas konferencji TEDx opowiadać o swoich ideach. Tegoroczna edycja odbędzie się 28 listopada w formie online. Czym właściwie jest i na czym polega? O tym opowiedziały nam Malwina Faliszewska, coach i trenerka budowania pewności siebie i mocnych stron oraz dr Elena Pawęta, adiunkt w Szkole Głównej Handlowej, trener komunikacji biznesowej, organizatorka TEDxWarsawWomen.

    Otylia Jędrzejczak jest wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Cezary Kosiński - na Warszawskiej Akademii Teatralnej, a Karolina Korwin Piotrowska prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać jakimi są nauczycielami. Co studenci muszą zrobić, aby oblać egzamin u naszych gości?

    Robienie zdjęć z "rąsi", czyli tzw. selfie jest teraz bardzo modne. Jedna z brytyjskich firm postanowiła wykorzystać tę modę i postanowiła zorganizować kurs, na którym uczestnicy dowiedzą się, jak robić selfie. Ile będzie kosztował miesięczny cykl wykładów? A może wystarczy skorzystać z rad Łukasza Jakóbiaka i Marta Wierzbicka, którzy już mają dużą wprawę w robieniu tego typu zdjęć?