wygoda

  wygoda

  Jak zdradziła nam Anna Kalczyńska - ta stylizacja, czyli stylizacja "po domu", jest jej bardzo bliska. Stylistka Ewelina Rydzyńska pokazała w studiu Dzień Dobry TVN kilka propozycji, co można na siebie założyć w domu, by wyglądać modnie i czuć się wygodnie. Pamiętajcie, że nie zawsze musi to być dres lub piżama.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Olga Kiełkowska, która na co dzień pracuje jako stewardessa. Zawód zobowiązuje ją do noszenia munduru. Poza pracą Oldze trudno odnaleźć swój styl. Jakie rady usłyszała od Anny Męczyńskiej? I czy się do nich stosuje?

  Nasz gość projektuje ubrania dla małych i dużych, które są niezwykle wygodne. W studiu Dzień Dobry TVN, w ramach cyklu "Kobiecy biznes", przedstawiamy Annę Jankowską-Wiśnios, projektantkę ubrań, ktorej towarzyszła córka Sonia. Założylibyście takie stroje?

  Minimalizm, wygoda i - tym kierują się Sylwia Antoszkiewicz i Renata Miklewska, projektują i sprzedają ubrania. Od dzisiaj także dla małych dziewczynek.

  Nie chcą mieszkać w nowym budownictwie i w zamkniętych, anonimowych osiedlach. Czym kierują się młodzi ludzie decydując się na zakup lub wynajem mieszkania w starej kamienicy, co takiego kryje się w starych, często przedwojennych, murach?