Wujek Samo Zło

  Wujek Samo Zło

  Bartosz Węglarczyk: "U nas na podwórku dzieci zawodowych kryminalistów mieszały się z dziećmi profesorów, którzy zajmowali się fizyką jądrową (...) Podwórka były egalitarne nadzwyczaj". Elżbieta Romanowska: "Teraz (dzieci) siedzą w domu i albo trenują kciuki, albo oddają się całkowicie światu wirtualnemu". Wujek Samo Zło: "To było takie fajne miejsce gdzie można było się nauczyć wielu rzeczy np. działania w grupie". W Dzień Dobry TVN z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o tym, czym różnią się dzisiejsze podwórka od tych, które pamiętają z dzieciństwa.

  Podobno Polacy lubią politykować. Czy rzeczywiście tak jest? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: reżysera Piotra Wereśniaka, aktora Kacpra Kuszewskiego i muzyka Macieja "Wujka Samo Zło" Gnatowskiego. Czy ludzie z ich środowiska interesują się polityką? Dlaczego Pawła Kukiza poparli młodzi wyborcy? Dlaczego młodzież zniechęciła się do Janusza Palikota? Czego oczekuje od polityków? Czy nasi goście będą głosować w najbliższą niedzielę?

  Maciej Gnatowski aka Wujek Samo Zło na scenie hip-hopowej obecny jest od kilkunastu lat. Współpracował m.in. z Kalibrem 44, Sistars i Tede. W grudniu 2014 r. wydał swój pierwszy solowy album „Wszystko gra”. Ma również za sobą rolę w serialu TVN „Na Wspólnej”. Prowadzi warsztaty freestylowe, podczas których pracuje z trudną młodzieżą. Skąd w nim tyle dobra? Jak motywuje dzieciaki do pracy? Czy namówił inne gwiazdy do spotkań ze swoimi podopiecznymi? Wujek Samo Zło gościł w Dzień Dobry TVN.

  59 proc. Polaków sylwestra spędzi w domu, w kapciach. A jak sylwestrową noc spędzą Iwona Węgrowska, Wojtek Łuszczykiewicz i Wujek Samo Zło? Czy, jak wieszczyły media, Iwona Węgrowska jest w ciąży? Jakie postanowienia noworoczne mają nasi prowadzący, a jakie nasi goście? Kto nie będzie palił, a kto zrezygnuje ze słodyczy? Komu udało się już w tym roku rzucić palenie?

  Tylko u nas: Premiera nowego singla Iwony Węgrowskiej! Maja Sablewska, Zosia Ślotała, Agnieszka Jastrzębska i Dawid Woliński wybiorą najlepiej ubrane gwiazdy 2014 roku. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowie, co czeka nas w nadchodzącym roku. Wojtek Łuszczykiewicz i Wujek Samo Zło – na jakich imprezach bawią się najlepiej? Robisz zakupy przez Internet? Wyjaśnimy, jakie prawa przysługują ci od nowego roku. Bądźcie z nami jutro od 8:00!