współczesna kobieta

  współczesna kobieta

  Adwoa Aboah to modelka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest twarzą wielu modowych marek i ulubienicą projektantów. Magazyn "Time" uznał ją za jedną z liderek nowego pokolenia. Publicznie przyznała się do walki z depresją, próby samobójczej i uzależnienia od narkotyków. Od dwóch lat organizuje spotkania "Girls talk". Do czego chce wykorzystać swoją platformę? Co chciałaby przekazać współczesnym Polkom? Z Adwoa rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W nowym cyklu DDTVN "Kobiece DNA" będziemy obserwować zmagania z kobiecością. O czym marzą współczesne kobiety? Do czego aspirują? Jak pokazują najnowszej badania, Polski są niesamowicie ambitne. Stawiają na rodzinę, ale jednocześnie chcą również rozwijać się zawodowo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy gospodynię cyklu Katarzynę Pawlikowką, Olgę Kozierowską, ekspert ds. przedsiębiorczości kobiet, Annę Ficner-Ogonowska, autorkę powieści dla kobiet oraz Tomasza Brzóskę, dyrektora klubu sportowego.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Katarzyna Grochola. Pisarka jest rekordzistką jeżeli chodzi o ilość sprzedanych książek na polskim rynku. Obecnie Grochola wydała swoją 18. książkę. Jak mówi, dopiero teraz poczuła się pisarką. Co to oznacza? Gdzie Katarzyna Grochola szuka inspiracji do pracy? I czy uważa się za kobietę szczęśliwą i spełnioną?

  Współczesne kobiety spełniają się na wielu polach. Rodzą dzieci, pracują, oddają się swoim pasjom. Dlaczego często udają słabe? Czy robią to po to, by coś zyskać? I czy to prawda, że mężczyźni boją się silnych kobiet? Z czego to wynika? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasieli: Dominika Tajner, menadżerka grupy Ich Troje, uczestniczka programu „Agent- Gwiazdy”, Dellfina Dellert, coach związków i relacji i Marcin Szczygielski, pisarz, dziennikarz, grafik.

  Ewa Olczak otworzyła salon kosmetyczny, który jest również otwarty w godzinach nocnych. Skąd taki pomysł? Czy usługi Pani Ewy cieszą się dużym zainteresowaniem? Kim są jej klientki?