władza rodzicielska

    Jak pokazują najnowsze dane, w Polsce dochodzi do 65. tys. rozwodów rocznie. Jak mądrze podzielić się opieką nad dzieckiem? Na czym polega opieka naprzemienna? Czy zawsze jest dobrym rozwiązaniem? Rozmawialiśmy o tym z mamą dwóch synów, po rozwodzie - Agatą Kościkiewicz, psycholog Małgorzatą Ohme i mediatorem Tomaszem Kawką.

    Rok temu sąd odebrał Annie Kapeli dzieci, ponieważ była otyła. Zgodnie z wczorajszym wyrokiem Sądu Apelacyjnego dziewczynki wróciły do domu. Jakie warunki musi teraz spełnić Pani Anna, by córki mogły zostać z nią na stałe? Jak udało jej się zrzucić aż 90 kg? Z Anną Kapelą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

    Donald Sutherland zaczynał karierę w latach 60. Do tej pory zagrał w kilkudziesięciu filmach. Ostatnio mogliśmy go oglądać w najnowszej części Igrzysk Śmierci, gdzie wciela się w postać złowrogiego i egoistycznego prezydenta. Jaki jest jego stosunek do władzy? Czy prywatnie lubi podejmować decyzje za innych? Jakie ma doświadczenia z Polską? I skąd zna Lecha Wałęsa? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Wybieracie się do Francji? Warto abyście przyswoili sobie kilka potrzebnych zwrotów w języku francuskim. Pomoże Wam w tym Oliwier.