wiosenne porządki w garderobie

  wiosenne porządki w garderobie

  Wraz z początkiem wiosny warto odświeżyć swoją szafę i urozmaicić ją jasnymi kolorami. Dobrym pomysłem są wówczas białe spodnie, które pasują do wielu stylizacji. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka i projektantka mody, Paulina Mikulska.

  Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest prawdziwą modową inspiracją. Prezentowane przez nią stylizacje w mediach społecznościowych spotykają się z entuzjazmem internautek, które marzą o takich samych elementach garderoby. Trenerka 7 września skończyła 33 lata. Z tego powodu przyjrzeliśmy się jej stylowi, który uległ znacznej transformacji, odkąd gwiazda została mamą.

  Wiosna to doby czas, żeby zrobić porządki w szafie. Jak się do tego zabrać? Sprawdź, jakich rad udzieliła nam Agnieszka Witkowska. Zaproponowane przez architektkę porządku gadżety mogą być bardzo pomocne.

  Wiosenne porządki - jak się za nie zabrać? Wiosną dzień staje się dłuższy, jest więcej naturalnego światła i wyraźnie widać, że czas już na gruntowne porządki. Jak sprzątać mieszkanie by efekt był zadowalający? Sprawdź nasze porady i wskazówki.

  Kończy się zima. Czy z tej okazji celebryci robią wiosenne porządki w swoich szafach? Z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Nataszą Urbańską i Małgorzatą Sochą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.