Wiesiek złota rączka

  Wiesiek złota rączka

  Przy kupnie i odbiorze mieszkania warto wspomóc się opinią specjalisty, który wie jakich usterek można spodziewać się w nowym, lub pochodzącym z rynku wtórnego, lokalu. O tym jakie "kwiatki" można tam znaleźć i, co możemy w takiej sytuacji zrobić opowiedzieli nam Wiesław Skiba i Maria Semczyszyn, ekspert ds. nieruchomości.

  Jesień to czas gdy zawijamy się w koce i w domowym zaciszu czytamy książki. Najlepiej przed kominkiem. A co z osobami, które mieszkają w blokach i go nie mają? Odpowiedzią jest biokominek. Złota rączka Dzień Dobry TVN Wiesław Skiba pokazał nam jak w szybki i bezpieczny sposób zainstalować go w salonie.

  W środę w Dzień Dobry TVN: na czym polega test na blacharza, a potem wyjątkowo praktyczny i życiowy sposób na pomoc dla młodzieży po przejściach. Następnie: kiedy go widzimy, łapiemy za guzik - a co zrobił Mikołaj Rey, kiedy spotkał się z pewnym kominiarzem? A potem: Złota Rączka i montaż telewizora, czyli co Wiesiek jest w stanie zrobić dla widzów, aby mogli oglądać nasz program. Startujemy o 8.00!

  W kolejnym odcinku Wiesiek "złota rączka" Skiba demonstruje, jak zrobić tapicerowany zagłówek do łóżka w sypialni. Naszego fachowca zaprosiła do... swojej sypialni Pani Paulina. Zobaczcie, co Wiesiek tam zmajstrował i, na ile wycenił koszt zagłówka i swoją pracę.

  W środę w Dzień Dobry TVN: myślicie, że widzieliście już wszystko? Nic bardziej mylnego! Natalia Siwiec o festiwalu, na którym bawiła się z Paris Hilton. Następnie: Włodarczyk, Konarowska, Brodnicki i Dobrzański nadal w azjatyckiej podróży, a Filip Chajzer po raz pierwszy w świecie niesłyszących. Oprócz tego: pakowanie cukierka, czyli Wiesiek i historia jednego zagłówka, a także historia pewnego rajdu - poznajcie niesamowitego 4,5-letniego kierowcę. Bądźcie z nami o 8.00!

  Są osoby, którym nie przeszkadzają latające w domu owady, ale są i tacy, którzy tego nie znoszą. I właśnie tym ostatnim Wiesiek "Złota rączka" Skiba pokazał, jak montuje się w oknie moskitierę.

  Poprosiliśmy Wieśka "Złotą rączkę" Skibę o naprawienie zepsutej pralki. Jakich narzędzi potrzebował Wiesiek Skiba? Czy uporał się z awarią? Na ile Wiesiek wycenił swoją usługę?

  Przygotowaliście już wielkanocny stroik? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to skorzystajcie z rad Wieśka "złotej rączki" Skiby.

  Poprosiliśmy naszą Złotą Rączkę o naprawę listew w mieszkaniu. Dlaczego listwy odpadają? Czy Wiesiek poradził sobie z usterką? Jakich potrzebował do tego narzędzi?

  Tym razem na Wieśka Złotą Rączkę czekała gruba robota - musiał naprawić obluzowane mocowanie karnisza. Zobaczcie, jakich narzędzi potrzebował i ile czasu zajęła mu naprawa.

  Tym razem Wiesiek "złota rączka" Skiba zajął się naprawą spłuczki w toalecie. Trochę się przy tym napracował. Zobaczcie, krok po kroku, jak to zrobić samemu.

  Tym razem nieustraszony Wiesiek "złota rączka" Skiba ruszył na spotkanie z niepokorną pralką! Czy i tym razem wyjdzie zwycięsko z konfrontacji z niesfornym AGD? Na ile wyceni swoje usługi? Zobaczcie!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN są wielofunkcyjni, np. Marcin Meller nie tylko poprowadzi program, ale od czasu do czasu poprawi w studiu żarówkę, "z którą jest coś nie tak". Lekcje u Wieśka "Złotej Rączki" nie idą na marne ;)

  Zablokowanie filtra w pralce może prowadzić do gromadzenia się wody i brudu, a nawet do uszkodzenia samej pralki. Dlatego filtr należy regularnie czyścić. Wiesiek "złota rączka" Skiba rdzi, by robić to co 6 miesięcy. Zobaczcie, jak czyścić filtr pralki.

  Wiesiek "Złota Rączka" Skiba zabrał się za pękniętą w drzwiach szybę. Patrząc na niego wszystko wydaje się takie proste. Zobaczcie, ile sobie za tę wymianę "zaśpiewał".

  Tym razem poprosiliśmy Wieśka "Złotą Rączkę" Skibę o naprawę żyrandola. Dlaczego nie było światła, pomimo że żarówki zostały wymienione? Jakie narzędzia były potrzebne Wieśkowi do naprawy usterki?

  Tym razem Wiesiek "Złota rączka" pokazał nam, co zrobić z obluzowanym uchwytem na papier toaletowy. Powiedział również, ile wziąłby za tę usługę, gdybyśmy sami nie sobie z przymocowaniem uchwytu.

  Tym razem poprosiliśmy naszą "złotą rączkę" - Wieśka Skibę - o podklejenie stołu i krzeseł filcem. Jakie były mu do tego potrzebne narzędzia? Czy to pracochłonne zajęcie? I czy każdy z tym sobie poradzi?

  Przed Świętami Wiesiek "Złota Rączka" dostał specjalne zadanie. Ekspert Dzień Dobry TVN został poproszony o przystrojenie zewnętrznej choinki. Tym razem Wiesiek zamiast swojej skrzyneczki przyszedł do klientki z czerwonym woreczkiem:) Jakie były mu do tego potrzebne narzędzia?

  Tym razem ekspert Dzień Dobry TVN Wiesiek "Złota Rączka" Skiba został poproszony o rozprawienie się z zawiasami w drzwiach. Pokazał nam, jak w krótkim czasie dopasować nowe drzwi do starej futryny. Łatwizna! ;)

  W kolejnej odsłonie cyklu Wiesiek został poproszony o zamontowanie dziecięcej huśtawki. Czy każdy z nas poradzi sobie z tego typu czynnością? Wiesiek mówi, że tak! :) Jakich narzędzi potrzebujemy do zamontowania huśtawki w mieszkaniu? I ile to wszystko kosztuje?

  W Narodowe Święto Niepodległości wielu Polaków wywiesza flagę narodową. Wiesiek - nasza złota rączka - pokazał, jak prawidłowo przymocować uchwyt do flagi. Do dzieła i pamiętajcie, by z polskiej flagi nie zrobić flagi Monako.