wielki mecz

  wielki mecz

  Za nami kolejny Wielkie Mecz. Wczoraj na stadionie Legii drużyna TVN zmierzyła się z reprezentacją WOŚP-u. Na boisku emocje sięgały zenitu. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się zajrzeć nawet do szatni naszych piłkarzy. Jaki był wynik końcowy? Kto strzelił bramkę dla TVN? Jak w roli WAGs czuły się Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa?

  W niedzielę, 9 września na murawie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie po raz kolejny spotkają się drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. - Myślę, że siłą naszej reprezentacji jest gra zespołowa - mówi kapitan drużyny TVN Grzegorz Kajdanowicz. Jak ocenia szanse drużyny TVN? Do czego zachęca Jerzy Owsiak, kapitan drużyny WOŚP? Na co zostaną przeznaczone pieniądze z Wielkiego Meczu? Co wstępuje w Tomasza Sianeckiego, gdy słyszy podczas meczu trybuny? Bądźcie razem z nami, bo jak mówi kapitan drużyny WOŚP, będzie się działo!

  Organizatorzy tegorocznego Wielkiego Meczu, czyli Fundacja TVN i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, postawili sobie wspólny cel: kupno najnowocześniejszej karetki, która służyć będzie dzieciom. I dzięki Wam udało się! Dziś w Dzień Dobry TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska i Jerzy Owsiak pokazali świeżo zakupioną karetkę. Co znajduje się w środku? W którym mieści będzie ratować życie małych pacjentów?

  Wielki Mecz TVN kontra WOŚP zapełnił cały Stadion Legii kibicami. Tym razem jednak trybuny nie były podzielone na kibiców dwóch drużyn. Zarówno kibiców, jak i graczy łączył szczytny cel - zebranie pieniędzy na specjalistyczną karetkę. Jakie nastroje panowały w szatniach? Czy gracze stresowali się przed wyjściem na murawę? Kto zrobił "cieszynkę"? I kto pojawił się na trybunach? Zobaczcie relację zza kulis dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.

  Kolejny Wielki Mecz już, 3 września na stadionie Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, aby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Jak do tej ciężkiej acz szlachetnej rywalizacji przygotowują się: Radosław Majdan, Mateusz Gessler, Kuba Wesołowski, Piotr Kędzierski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Jerzy Owsiak, Tomasz Jachimek? Zobaczcie.

  Choć aktor pracuje dla obu stacji to zdecydował, że w Wielkim Meczu zagra w reprezentacji TVN. dlaczego podjął taką decyzję? Czy drużyna TVP próbowała go przekupić na swoją stronę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dla rozluźnienia atmosfery przed meczem, koledzy z drużyny TVN robili sobie psikusy. Marcinowi Mellerowi podmienili np. korki! Dziennikarz był zmuszony wystąpić w butach o rozmiar mniejszych. Na szczęście nie musiał w nich biegać, bo jak sam zaznaczył, w reprezentacji TVN należał do "grupy dekoracyjnej" ;)

  To był mecz ponad podziałami, a wszystko w szczytnym celu. Przypomnijmy, że cały dochód z meczu zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN "nie jesteś sam". Piłkarskie spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny. Rozpiera nas prawdziwa duma. Co działo się w szatni przed wyjściem na murawę? Jakie panowały nastroje? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska.

  Wielki Mecz już dziś. O formę i nastroje piłkarzy Agnieszka Jastrzębska zapytała kapitanów obu reprezentacji. W jaki sposób Grzegorz Kajdanowcz i Piotr Kraśko zagrzewają kolegów z drużyny do walki?

  Już jutro Wielki mecz. TVN zmierzy się z TVP. Jak wyglądają treningi? Czy nasza reprezentacja jest dobrze przygotowana? Na pytania Agnieszki Jastrzębskiej odpowiedział trener drużyny TVN Rafał Kubów oraz kapitan Tomek Zubilewicz.

  To będzie Wielki Mecz! 30 sierpnia już po raz drugi na piłkarskim boisku spotkają się reprezentacje telewizji TVN i TVP. W jakim celu dziennikarze obu stacji rozegrają mecz? Czy tym razem uda nam się wygrać?

  Patricia Kazadi otworzyła Wielki Mecz TVN kontra TVP. Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Patrycją w szatni, tuż kiedy wokalistka zeszła z boiska. Jak to zrobiła, że tak schudła? Czy jej problemy zawodowe sprawią, że nie wyda nowej płyty? O to wszystko artystkę zapytała jak zawsze dociekliwa Agnieszka Jastrzębska.

  Wielki mecz charytatywny TVN vs. TVP za nami. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, które tłumnie pojawiły się na meczu, kto był ich czarnym koniem tego spotkania. Hubert Urbański postawił na Jurka Dudka. A na kogo stawiał Michel Moran, Marcin Meller, Mikołaj Roznerski, Agustin Egurrola, Kuba Wesołowski, Kamil Durczok, Piotr Kraśko i Jerzy Dudek? Agnieszka zapytała też Małgorzatę Rozenek, dlaczego nie poprowadziła Wielkiego Meczu. Okazuje się, że w planach jest następny mecz: Dzień Dobry TVN kontra Pytanie na śniadanie.

  Zobaczcie relację Agnieszki Jastzrębskiej z przebiegu wielkiego meczu politycy kontra artyści. Co o meczu powiedzieli jej uczestnicy: Kamil Durczko, Rafał Maserak, Sergiusz Ryczel i Paweł Małaszyński i premier Donald Tusk? Co podczas meczu robiła Małgorzata Socha i Małgorzta Rozenek? Ile pieniędzy udało się zebrać dla podopiecznych fundacji TVN 'nie jesteś sam'?

  Na naszej kanapie zasiadło pięciu Szczepaników - czterech braci, czyli zespół Pectus w nowym składzie, oraz najmłodszy w rodzinie Staszek, syn lidera zespołu Tomasza Szczepanika. Staś po raz pierwszy w swoim życiu wystąpił dziś w telewizji. Jak wujkowie radzą sobie z chłopcem podczas koncertów? Który z braci został ojcem chrzestnym Stasia? Co robili na Malcie? Czy to prawda, że intensywnie ćwiczą przed wielkim meczem gwiazdy TVN kontra politycy, który odbędzie się we wrześniu?