walka na ringu

    walka na ringu

    Pająki to chyba jedyne stworzenia, przed którymi aktualna Mistrzyni Europy w boksie Ewa Brodnicka odczuwa strach. Dwanaście razy stawała na ringu i nigdy nie zeszła z niego pokonana. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała o swoich sukcesach i celach sportowych. Czego nauczył ją boks? Co robi przed walką, aby pozytywnie nastawić się do niej?

    Podczas ostatniej walki Artur Szpilka został znokautowany. Niestety to Deontay Wilder zachował mistrzowski pas WBC w wadze ciężkiej. Co czuł Artur, kiedy zrozumiał, że przegrywa? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Czy nie żałuje przeprowadzki do USA? I czy to prawda, że planuje powiększenie rodziny? Z Arturem Szpilką i jego partnerką Kamilą Wybrańczyk rozmawiała Agnieszka Rylik.

    Karolina Łukasik po 7 latach przerwy postanowiła wrócić na ring. Po co to robi? Jak łączy treningi bokserskie z macierzyństwem? Czy synowie są obecni podczas jej sparingów? Z Mistrzynią Świata w boksie rozmawiała Agnieszka Rylik.

    Robert Kantereit zmierzył się na ringu bokserskim z Danielem Olbrychskim. Czy aktor potraktował go łagodnie? Jak często Daniel Olbrychski trenuje? Jakim wynikiem zakończyło się to starcie i czy polała się krew? Zobaczcie ich trening i walkę!