wagary

    wagary

    Kto był wzorowym uczniem i pilnie się uczył, a kto wolał raczej iść na siłownię niż do szkoły? Na wspomnienia ze szkolnych lat namówiliśmy dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Joannę Lazer, Tomasza Oświecińskiego, Sylwię Gliwę i Piotra Kędzierskiego. Jak wy wspominacie lata spędzone w szkolnej ławce? Wracacie pamięcią do tamtych czasów?

    Sport uczy zdrowej rywalizacji. Akcja „Stop zwolnieniom z WF-u” ma na celu zachęcać młodych ludzi do uprawiania i nieunikania sportu. Akcja jest sygnowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Ambasadorami akcji są między innymi: Agnieszka Wesołowska, Agnieszka Rylik i Paweł Korzeniowski. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak WF wyglądał w ich czasach oraz czy zdarzyło im się wagarować.

    Jak nasi goście wspominają lata spędzone w szkole? Jakich przedmiotów nie lubili, a które uwielbiali? Dlaczego Hanna Bakuła często uciekała ze szkoły, a Olga Bory chętnie wróciłaby do niej? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: wokalistę Mariusza Totoszko, aktorkę Olgę Borys, malarkę Hannę Bakułę i modelkę Polę Czarnecką. Kto z nich organizował wagary, a kto był przewodniczącym samorządu szkolnego?