w poszukiwaniu miłości

    w poszukiwaniu miłości

    W naszym kraju jest 7,5 mln singli, co oznacza, że niemal 20 proc. Polaków wiedzie samotne życie. Czasem jest to etap przejściowy i odpoczynek po zakończeniu poważnego związku. Jednak w większości przypadków okazuje się, że bezustannie potrafimy szukać idealnego partnera, który tak naprawdę nie istnieje. Jaka jest szansa, że para dobierze się jak dwie połówki pomarańczy? Na to pytanie odpowiedziała nam psychoterapeutka Katarzyna Miller. Wnikliwej analizy związków dokonała także Laura Mucha w książce „No właśnie, miłość”.

    Na ekrany kin wszedł film "Planeta Singli". W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Więdłochę oraz Macieja Stuhra. Czy film był inspirowany historiami zaczerpniętymi z prawdziwego życia? Jak randkuje się w Polsce? Czy w sieci można rzeczywiście znaleźć miłość? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: Wojtek „Łozo” Łozowski, wokalista, który również znalazł się w obsadzie filmu "Planeta Singli" oraz Radosław Drabik, producent i współscenarzysta filmu.

    Jak pokazują statystki, zakochujemy się w osobach do nas podobnych. Gdzie w takim razie szukać miłości? Przez wspólnych znajomych, w pracy? Na portalach randkowych? Poprzez aplikacje? Sposobności jest naprawdę wiele. O poszukiwaniu prawdziwej miłości we współczesnym świecie, nasi prowadzący porozmawiali z Sylwią Zawadą, coachem szczęścia.