vlogerka

  vlogerka

  Do USA zawędrowała za miłością. Tam tez zaczęła swoją przygodę z YouTubem. Polsko-amerykańska vlogerka Anna Gretkowska, znana Internautom jako "Kretka", prowadzi aż 2 kanały. Jeden jest lifestyle'owo-poradnikowy, drugi - dotyczy macierzyństwa. Skąd pochodzą jej fanki? Czy polski YouTube różni się od amerykańskiego? A co z rynkiem kosmetyków? W Dzień Dobry TVN Kretka odpowiedziała na pytania prowadzących, a następnie pojawiła się na naszym czacie, aby odpowiedzieć na pytania widzów.

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster. Ewa jest obecnie najpopularniejszą vlogerką urodową w Polsce. Kto wymyślił jej pseudonim? Czym jest dla niej makijaż? I dlaczego Ewa postanowiła zająć się malowaniem na poważnie?

  Sprytne Babki - Natka, Marta, Martini, Monia i Madzia podbijają internet. Kanał, który prowadzą poświęcony jest lifehackom, czyli sposobom na ułatwienie sobie życia. Ich filmiki ogląda średnio pół miliona osób. Są partnerkami i żonami chłopaków z bardzo popularnego kanału "5 sposób na...". W Dzień Dobry TVN trzy z nich - Marta Maciejewska, Natalia Kondradzka i Monika Bartkowicz-Krzysztof -powiedziały o powstaniu swojego kanału, tematach, które w nim poruszają i miejscu, gdzie powstają ich filmy.

  Paulina Mikuła, absolwentka filologii polskiej, postanowiła zawojować świat językiem polskim. Utworzyła vloga, na którym zamieszcza filmy i uczy poprawnej polszczyzny. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by powiedziała o błędach, które najczęściej popełniamy i skutecznej nauce. Zdradziła nam również swoje marzenie, które dotyczy naszego programu.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Angelika Mucha. Nastolatka ukrywając się pod pseudonimem Littlemooonster96 prowadzi vloga modowo-lifestylowego. Dziewczyna relacjonuje w internecie podróże, spotkania z idolami oraz życie prywatne. Czy ma czas na naukę? Co o jej pasji uważa jej mama? I jakie Angelika ma plany na najbliższą przyszłość?

  Banshee to tegoroczna maturzystka i idolka nastolatek. Jest vlogerką. Śledzi ją regularnie 250 000 fanów. Zdecydowanie wyróżnia się na tle otoczenia. Ma misję - chce poprawiać ludziom humor. I doskonale jej się to udaje. Gościem Dzień Dobry TVN była Zuzanna Borucka "Banshee".