vloger

  vloger

  Przyjęło się, że makijaż nie pasuje do mężczyzn. Innego zdania jest gość Dzień Dobry TVN Władek Klimczuk (Beauty Boy) - pierwszy polski vloger, który doradza, jak się malować bez względu na płeć. Powiedział nam, dlaczego zainteresował się makijażem, jakie kosmetyki proponuje panom i, z jakimi komentarzami się spotyka.

  Z początku konstruowanie z klocków było sposobem na odstresowanie po pracy. Z czasem pasja przerodziła się w pracę. Dziś Paweł Kmieć pisze artykuły i książki o klockach. W Internecie prowadzi też kanał, który zyskał popularność zwłaszcza w USA. Skąd u 33-latka tak wielka fascynacja klockami? Czy można na tym dobrze zarobić? I czy z klockami wiąże swoją przyszłość?

  W sieci roi się od nienawistnych komentarzy pod adresem m.in. blogerek i vlogerek. Hejtowi w internecie postanowiły się sprzeciwić znane polskie youtuberki: Natalia Szymaniec, Karolina Pielesiak, Paulina Mikuła, Paulina Lis i Ewa Grzelakowska-Kostoglu. W jaki sposób? Kto i za co je krytykuje? Jaki skutek przyniosła ich akcja? O tym powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Angelika Mucha. Nastolatka ukrywając się pod pseudonimem Littlemooonster96 prowadzi vloga modowo-lifestylowego. Dziewczyna relacjonuje w internecie podróże, spotkania z idolami oraz życie prywatne. Czy ma czas na naukę? Co o jej pasji uważa jej mama? I jakie Angelika ma plany na najbliższą przyszłość?

  Mariusz "Mario" Piotrowski od 15 lat pracuje w branży budowlanej, a od roku jest także vlogerem. Na swoim blogu pomaga Polakom przeprowadzać remonty. Skąd pomysł na tego typu działalność? Jakich porad najczęściej oczekują remontujący? I dlaczego wybrał właśnie taki pseudonim?

  Syn polskiej wokalistki został kulinarnym blogerem, a dokładniej - vlogerem. Leon Myszkowski gotuje i jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, wychodzi mu to całkiem nieźle. Skąd to zacięcie do gotowania? Gdzie Leon szuka inspiracji i czym ostatnio oczarował Justynę?

  Krzysztof Golonka jest Mistrzem Świata Trików Piłkarskich. Swoją pasją postanowił zarażać innych, młodych ludzi. Od roku Krzysztof jest vlogerem. Skąd pomysł, by robić filmiki instruktażowe i wrzucać je do sieci? Co mu to daje? Jaki jest odbiór jego kanału na Youtube? Czy już na tym zarabia i, czy wiążę z tym swoją zawodową przyszłość? W studiu Dzień Dobry TVN Krzysztof Golonka zaprezentował również kilka piłkarskich trików. Czego nauczył się Marcin Prokop?

  Gruszki Pięknej Heleny i Panna Cotta, czyli kobiecie desery:) oraz Pan Tiramisu z borówkami. Vloger Dariusz Gutkowski, w kuchni Dzień Dobry TVN oczarował Annę Kalczyńską słodkościami.

  Kiedyś bankier, ekonomista, prawnik. Dziś vloger, youtuber, networker, coach, czy start-upowiec. Jak fluktuuje rynek pracy i czym dokładnie zajmują się osoby z listy powyżej? Jakie są zawody przyszłości? Mateusz Grzesiak to najpopularniejszy coach w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiedział o przywódcach, kreatywności i o tym, czy każdy może osiągnąć sukces. Towarzyszyła mu Karolina Gołębiewska - vlogerka.