videoblog

  videoblog

  Katarzyna Nosowska zajęła się fatnessem, czyli instruuje ludzi, co jeść i jak się poruszać, by skutecznie przytyć. Ostatnio do jej grupy dołączył Dawid Podsiadło. Jakie wskazówki dawała mu Kasia, aby mógł nabrać ciała? Zobaczcie!

  Gościem Dzień Dobry TVN była Angelika Mucha. Nastolatka ukrywając się pod pseudonimem Littlemooonster96 prowadzi vloga modowo-lifestylowego. Dziewczyna relacjonuje w internecie podróże, spotkania z idolami oraz życie prywatne. Czy ma czas na naukę? Co o jej pasji uważa jej mama? I jakie Angelika ma plany na najbliższą przyszłość?

  Siostry postanowiły połączyć siły i od niedawna prowadzą videobloga "Fitdevangel". Dziewczyny na swoim kanale publikują nagrania z kuchni oraz z siłowni. Która z nich gotuje, a która pokazuje jak ćwiczyć? Dziewczyny pretendują do miana nowych gwiazd Internetu, ale nie tylko. Myślą także o tym, by zaistnieć w show-biznesie. Jaki mają na siebie pomysł? Czy zobaczymy je niedługo na czerwonych dywanach? Blogerki o swoich planach na przyszłość opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Porad zupełnie banalnych i nieprzydatnych w Internecie jest bez liku. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Dagmara Żak i Patrycja Jóźwik, autorki videobloga „Jak tra Lala” . Dziewczyny pokazały, oprócz suszenia mokrych włosów, jak prowadzić telewizję śniadaniową.

  Magdalena Mikołajczyk, matka dwójki dzieci, prowadzi videoblog o blaskach i cieniach macierzyństwa. Niektórzy krytykują ją, bo uważają, że marudzi i narzeka. Spójrzmy na macierzyństwo, ale nie przez różowe okulary. Dlaczego matki mają prawo być zmęczone i złe?

  200 razy łamała sobie kości, przeszła 17 operacji. Niepełnosprawna blogerka udowadnia, że pomimo niepełnosprawności i choroby można cieszyć się życiem. Poznajcie Bogumiłę Siedlecką, która choruje na wrodzoną łamliwość kości, niepełnosprawną blogerkę, prowadzącą videoblog "Anioł na resorach" poświęcony makijażowi. Razem z nią, do studia Dzień Dobry TVN, przyszedł jej życiowy partner Bartłomiej Goślicki. Jak się poznali?

  Gdy zaczynali swój videoblog, założyli, że nakręcą 1000 odcinków, a przy okazji 600 odcinka obiecali, że odpowiedzą przynajmniej na część pytań dotyczących ich życia prywatnego. Czy Włodek Markowicz i Karol Paciorek wrócą na studia? Co zawdzięczają swoim żonom? Czy pokażą swoje żony na videoblogu? Co "Lekko Stronniczy" będą robić po tysięcznym odcinku? Czy Włodek i Karol przyjaźnią się ze sobą? Przepytała ich Jolanta Pieńkowska?

  Bez pomocy kolorowych gazet i wielkich wytwórni muzycznych Dawid Kwiatkowski stał się gwiazdą... Internetu, na którego koncerty przychodzi mnóstwo osób. 17-letni Dawid, który chce być w przyszłości wokalistą i ma nawet swojego managera, śpiewa i prowadzi videoblog. Co łączy go z Michałem Kwiatkowskim? Jak reagują na niego jego rówieśnicy? Czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę? Zobaczcie występ Dawida na scenie Dzień Dobry TVN.

  Siadają przed kamerą i opowiadają. Mają tysiące fanów, ich strony biją rekordy popularności. Jaki jest fenomen videoblogów? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Karolina Gołębiewska oraz Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Dlaczego zdecydowały się upublicznić swój wizerunek, a nie pozostać w cieniu słowa pisanego?