uniform

    uniform

    Według starego porzekadła to nie szata zdobi człowieka, ale nie w polskim Sejmie. Na Wiejskiej padł pomysł wprowadzenia norm regulujących ubiór przedstawicieli mediów. Ekipy telewizyjne będą zmuszone do noszenia schludnego ubioru podczas pracy w budynku Sejmu RP. Co znajdzie się na liście zakazów? I jak powinien prezentować się redakcyjny uniform? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

    Ewa Chodakowska z racji swojego zawodu, większość czasu nosi sportowe ubrania. Trenerka jest też twarzą jednej z odzieżowych marek. Siłą rzeczy, raz na jakiś czas Ewa musi oprożniać swoja szafę. Co wówczas robi z ciuchami z poprzednich kolekcji? W jakich sytuacjach zamiast dresu wybiera sukienki i szpilki? Ewa zdradziła to w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

    Matilda Kahl zaprojektowała dla siebie elegancki mundurek do pracy. Teraz ma swojej szafie kilka identycznych białych bluzek z kokardką i czarnych spodni. Co było bodźcem do stworzenia uniformu? Czy mundurek nie jest ograniczeniem pewnej kreatywności? Co z podkreśleniem własnej osobowości? I czy noszenie wciąż tych samych rzeczy nie jest nudne? Jak Matilda ubiera się poza pracą? Dziewczyna zdradziła to w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Urszulą Chincz.