TVN Cafe

  TVN Cafe

  Od samego rana w kawiarence Dzień Dobry TVN - "gwiazdorski poranek"! Gośćmi Filipa Chajzera byli Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Sarsa i Patryk Kumór.

  Niedzielny poranek spędziliśmy w towarzystwie Katarzyny Glinki, która, od samego rana, rozmawiała z Wami na czacie, a Piotrowi Kraśce zdradziła co czuje aktor, występujący na teatralnych deskach: "Teatr zawsze był świątynią i dla każdego aktora najważniejsze było to, żeby grać w teatrze. Też mam ten zaszczyt i tę przyjemność kontaktu z widzem każdego wieczora. To jest niezwykłe uczucie".

  Nie znając niemieckiego wygrała tamtejszą edycję programu „Idol”. Pochodzi z Bielska-Białej. Czy naprawdę, jak wieść niesie, denerwuje się przed każdym swoim występem? Jak wspomina miniony rok? Jak wspomina swój występ w Polsce? W TVN Cafe gościem była Aneta Sablik.

  Anna Cieślak została nominowana w plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”. Już niedługo premiera sztuki „Okno na Parlament” w teatrze Kwadrat, w którym gra Ania. W TVN Cafe gościem była Anna Cieślak, która zaangażowała się w pomoc wykorzystywanym kobietom. Z czego najbardziej jest dumna?

  W TVN Cafe można być każdym. Pingwinem, królem, brokułem. Wystarczy przyjść na ulicę Marszałkowską 76, zrobić sobie zdjęcie i powiesić je na naszej choince. Bartek Jędrzejak już to zrobił. Za kogo najbardziej lubi się przebierać? Akcja trwa do najbliższej soboty, do godziny 11:00. Zapraszamy!

  Po czterech latach milczenia grupa KOMBII powraca z nowym albumem „Wszystko jest jak pierwszy raz”. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór „Za sobą”. Podoba Wam się?

  Ma dopiero 23 lata i na swoim koncie setki koncertów oraz miliony odsłon swoich klipów w Internecie. Jaki zawód na Margaret wybrali jej rodzice? Czemu nie chcieli, by została piosenkarką? O tym Margaret opowiedziała w TVN Cafe. Kiedyś śpiewała wyłącznie covery. A jak jest teraz?

  Dawid Kwiatkowski znalazł się wśród dziesięciu najlepszych artystów na świecie według fanów telewizji MTV. Czy to polski Justin Timberlake? Naszym gościem w TVN Cafe był Dawid Kwiatkowski. Jak czuję się jako konkurujący z najlepszymi?

  Agnieszka Dygant to niewątpliwe najpopularniejsza prawniczka w Polsce. Także - najbardziej lubiana aktorka. Kinga Rusin w TVN Cafe rozmawiała z Agnieszką. Jakie są jej ulubione potrawy, czego sobie nigdy nie odmawia oraz ile potrafi zjeść?

  Kasia Stankiewicz wraca na polską scenę muzyczną z nową płytę „Lucy And The Loop”. Ile lat pracowała nad płytą? Gdzie powstawała płyta? Na scenie Dzień Dobry TVN Kasia Stankiewicz w akustycznej wersji utworu „Dancing with Balloons”. Podoba Wam się?

  Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Jula spodziewa się dziecka. Znajomi zaczęli dzwonić do jej męża z gratulacjami! Jednak to dziecko to nowa płyta „180 stopni”. Co zmieniło się w muzyce i życiu Juli? O tym wokalistka w TVN Cafe przy śniadaniu z Dorotą Wellman.

  Widzom TVN znany jest z roli Maćka Janickiego w serialu „Julia”.Michał Lewandowski w TVN Cafe opowiedział o swoich planach na przyszłość, niespodziewanym angażu oraz o przygodzie z dubbingiem.

  W Wielką Sobotę zapraszamy do naszej kawiarenki na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Razem z zaproszonymi gwiazdami będziemy malować wielkanocne jajka w stylu pop-art! Czekamy na Was od 8:30!

  Kilka dni temu świat zobaczył po raz pierwszy premierę najnowszego teledysku Natalii Lesz. Lada chwila Natalia rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu. W TVN Cafe była naszym gościem.

  Wczoraj pewne stacje telewizyjnie, a potem do wtóru także portale internetowe, podały fałszywą informację się Maciej Musiał zginął w wypadku samochodowym. W TVN Cafe przybył do nas cały i zdrowy. Opowiedział o rzeczonym nieśmiesznym dowcipie i o roli w filmie "Mój Biegun". Czy pójdzie na Akademię Teatralną?

  22 października w sklepach pojawiła się nowa płyta Ewy Farnej. Jest to już czwarta płyta w karierze Ewy, ale pierwsza tak dojrzała. Czemu (w)inna jest Ewa Farna i dlaczego ta płyta jest tak wyjątkowa? Wokalistka zaprosiła nas także do swojego miejsca na Ziemi- do Pragi.

  Co słychać u świeżo zaślubionej, niskopiennej góralki Anny Guzik? Czy po ślubie coś się zmienia i jak czuje się z obrączką na palcu? Dlaczego Ania została aktorką zamiast zdobywać medale olimpijskie?

  Teledysk do piosenki „Nie patrzę w dół”, który Liber nagrał wspólnie z Natalią Szroeder ma prawie 4 miliony odsłon. Ten sympatyczny chłopak z Poznania ma talent nie tylko do tworzenia hitów, ale także do wyławiania talentów. Lubi gotować, uwielbia piłkę nożną i wędkowanie. Czego nie wiemy jeszcze o Liberze? Skąd wziął Natalię Szroeder?

  Michał Żebrowski żyje w zgodzie z naturą i postanowił założyć ekologiczne gospodarstwo na Podhalu. Kupuje także... traktor! Czy to tam odpoczywa od zgiełku dużego miasta? Aktor był naszym gościem w TVN Cafe. Czy będzie można od niego kupić ekologiczne jedzenie?

  W Cafe TVN z Dawidem Podsiadło rozmawiała "podwójna fanka" jego talentu - Magda Mołek. Czym zaimponował jej wokalista? jakie są jego pasje poza muzyką i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Jak Wam się podobał nowy singiel Dawida "Nieznajomy"?

  Połączyła ich praca, a potem przyjaźń. Mieszkają daleko od siebie, więc zaczęły pisać maile. To była jedyna forma kontaktu. Tak powstała ich wspólna książka „Kalendarzyk niemałżeński”. Gośćmi w TVN Cafe były Dorota Wellman i Paulina Młynarska.

  Niebawem światło dzienne ujrzała płyta „Łukasz Zagrobelny Symfonicznie”, na której gościnnie usłyszymy m.in. Grażynę Łobaszewską czy Natalię Kukulską. W TVN Cafe opowiedział Magdzie Mołek o tym projekcie.

  Razem są od 2003 roku, w tym roku obchodzą swój mały jubileusz. Mają na swoim koncie 10 lat związku i 5 wspólnych płyt. W TVN Cafe gośćmi byli Anita Lipnicka i John Porter. Dlaczego nie bywają na salonach?

  1 lutego masowo do kin wchodzi najnowszy film Wojtka Smarzowskiego „Drogówka”. Bartłomiej Topa gra w nim główną rolę, policjanta Ryszarda Króla, który zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi. Czy rzeczywiście jest winny tej zbrodni? W TVN Cafe był naszym gościem.

  W kawiarence TVN Cafe gościliśmy kompozytora Piotra Rubika. Opowiedział Magdzie Mołek o akcji, w którą się zaangażował, o szacunku dla pracy artystów i o szkole, którą niebawem zakłada. Czy sam będzie tam nauczał?

  W TVN Cafe Kinga Rusin rozmawiała z aktorką Kasią Cichopek o tym, jak zmienia macierzyństwo, o ochronie dziecka przed mediami, dobroczynności i o działalności charytatywnej Kasi. Dlaczego aktorka chce motywować inne kobiety, także sexy-mamy, aby nie zaniedbywały się?