trening z ewą chodakowską

    Trenować i dbać o swoje zdrowie może każdy – z takiego założenia wychodzi Ewa Chodakowska, która od lat zachęca Polki i Polaków do ćwiczeń i pracy nad swoim ciałem, a co za tym idzie – poprawy swojego samopoczucia. Teraz poszerza grono swoich odbiorców o dzieci.

    Ewa Chodakowska 24 lutego skończyła 39 lat. Z tej okazji Mateusz Hładki przypomniał jej debiut w Dzień Dobry TVN. - W ogóle się nie zmieniła – powiedziała Gosia Ohme, widząc archiwa.

    Shaun T. jest znaną na całym świecie amerykańską gwiazdą fitnessu. Od pewnego czasu jest w trasie po Europie, gdzie ćwiczy z innymi pasjonatami sportu. Shaun T. kilka dni temu przyjechał do Polski, gdzie poprowadził wspólny trening z Ewą Chodakowską. Jak doszło do tej współpracy? W jaki sposób trenerzy inspirują siebie na wzajem? O pasji do fitnessu Shaun T. i Ewa opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak Dorota Wellman i Marcin Prokop ćwiczą z Ewą Chodakowską i Shaunem T!

    Ewa Chodakowska wydała kolejną książkę. Kiedy trenerka ma czas na ich pisanie? Kto jej w tym pomaga? Partnerem Ewy, także biznesowym, jest jej mąż Lefteris Kavoukis. Dzięki temu spędzają cały czas razem. Jak im się współpracuje? Czy pojawiają sie konflikty? Kto jest w tym związku bardziej impulsywny, a kto jako pierwszy wyciąga rękę na zgodę? Trenerkę o jej relację z mężem zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.