Tomasz ZImoch

  Tomasz ZImoch

  Po miesiącu sportowych zmagań i ogromnych emocji wreszcie nastał ten dzień kiedy dowiemy się, która z drużyn piłkarskich jest najlepsza na świecie! Na polu walki zostały już tylko Francja i Chorwacja. Komu kibicujecie? O komentarz do już rozegranych spotkań i przewidywania odnośnie dzisiejszego finału poprosiliśmy Rafała Rutkowskiego, Rafała Bryndala i Tomasza Zimocha: "Po mundialu pamiętajmy o tym, co dzieje się w Rosji. Pomagajmy i wspomagajmy tych, którzy walczą o prawa w tym kraju".

  Tomasz Zimoch to polski dziennikarz słynący z emocjonalnego komentowania wydarzeń sportowych. Wolny czas lubi spędzać aktywnie czy raczej w fotelu? Czy córka Pana Tomasza - Zuzia odziedziczyła po nim miłość do sportu?

  Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy naszym piłkarzom za wspaniałe emocje! Do Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Tomasza Zimocha by podsumował nasz występ na Euro 2016: "Piłkarze nas porwali. Jestem pod wrażeniem". Podczas rozmowy Tomasz odniósł się także do kontrowersji wokół rzutu karnego Kuby Błaszczykowskiego i szans na powtórzenie meczu Polska - Portugalia.

  Przejęzyczenia zdarzają się wszystkim, ale te bardziej spektakularne wychodzą z ust polityków. Większość z nas pamięta, kiedy Józef Zych przyznał przed swoimi kolegami w Sejmie RP, że nie po raz pierwszy staje mu, a Jarosław Kaczyński wyśpiewywał w hymnie naszego kraju o marszu z ziemi polskiej do Wolski, albo grzmiał, że nikt go nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził, jakie przejęzyczenia przytrafiają się Polakom.

  Joanna Ciszewska, córka Jana Ciszewskiego - popularnego komentatora sportowego, jest mistrzynią świata w kolarstwie górskim 12h. Czy pasją sportową "zaraził" ją ojciec? O tym, czy dzieci komentatorów sportowych, są "skażone" miłością do sportu, rozmawialiśmy z Katarzyną Wolfke, Julią Szpakowską, Jakubem Nahornym i Zuzanną Zimoch.

  Nazywa się go „poetą mikrofonu”. Taksówkarze rozpoznają go po głosie, zawodnicy traktują jak najlepszego kumpla, a kibice cytują jego kultowe teksty. W studiu Dzień Dobry TVN Mistrz, którego nikt nie przegada, czyli Tomasz Zimoch, dziennikarz i komentator sportowy. Ile jest w nim doktora Jekylla i pana Hyde'a?

  Znany, z kwiecistego języka, dziennikarz i komentator sportowy Polskiego Radia, a z wykształcenia prawnik. Łukasz Radwan spotkał się z Tomaszem Zimochem, by lepiej poznać warsztat mistrza. Co o nim mówią Ci, którzy z nim współpracują? Na spotkanie z Tomaszem Zimochem, w Dzień Dobry TVN, zapraszamy w najbliższą sobotę!

  Marta Lau jest sędzią piłkarskim. W tym, zdominowanym przez mężczyzn świecie, radzi sobie doskonale. W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem. Towarzyszył jej komentator sportowy Tomasz Zimoch. Czy piłkarze traktują ją tak samo jak jej kolegów po fachu? Czy kobieta łagodzi obyczaje także na boisku? A może piłkarze ją lekceważą?