Tomasz Szczepanik

  Tomasz Szczepanik

  29 września obchodzimy Światowy Dzień Serca. Jak powszechnie wiadomo, serce nie sługa, potrafi nam spłatać figle. Jedno jest jednak pewne - bez jego prawidłowego funkcjonowania nie będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem. Jak dbać o serce i co ma ono wspólnego z udarem? O tym rozmawialiśmy z prof. Przemysławem Mitkowskim oraz Tomaszem Szczepanikiem, wokalistą zespołu Pectus, który zaangażował się w kampanię społeczną "Stop Udarom".

  Już dziś wieczorem Anna i Kinga Gurgul zaśpiewają w programie "Aplauz, Aplauz!" z Maciejem, Mateuszem, Tomaszem i Markiem Szczepanikami czyli zespołem Pectus! Jak to się stało, że panie spotkały się z zespołem i jakie emocje towarzyszyły im podczas wspólnej pracy? Czy Kinga miała jakieś rady dla członków zespołu? Program już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Jutro, od samego rana, w Cafe TVN będzie można spotkać gwiazdy wspierające akcję "Kalendarz Dżentelmeni", a już dziś utwór "Dość" z, dołączanej do kalendarza, płyty "Muzyka z Serca" wykonali: Joanna Kulig i Tomasz Szczepanik. Podobało się Wam?

  Na naszej kanapie zasiadło pięciu Szczepaników - czterech braci, czyli zespół Pectus w nowym składzie, oraz najmłodszy w rodzinie Staszek, syn lidera zespołu Tomasza Szczepanika. Staś po raz pierwszy w swoim życiu wystąpił dziś w telewizji. Jak wujkowie radzą sobie z chłopcem podczas koncertów? Który z braci został ojcem chrzestnym Stasia? Co robili na Malcie? Czy to prawda, że intensywnie ćwiczą przed wielkim meczem gwiazdy TVN kontra politycy, który odbędzie się we wrześniu?

  W najbliższą niedzielę gościć będziemy Tomasza Szczepanika z zespołem Pectus. Wokalista przygotował dla widzów Dzień Dobry Wakacje niespodziankę! Jaką? przekonacie się 19 sierpnia. Nie zapomnijcie włączyć rano telewizorów!