Tom Ford

    Tom Ford

    Abel Korzeniowski to jeden z najwybitniejszych kompozytorów filmowych na świecie. Był dwukrotnie nominowany do Złotych Globów. Punktem zwrotnym w jego karierze było skomponowanie muzyki do filmu Toma Forda "Samotny mężczyzna". Reżyser ponownie zdecydował się na współpracę z polskim muzykiem przy filmie "Zwierzęta nocy". Z Ablem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Jak wygląda ceremonia rozdania Złotych Globów? W jakich okolicznościach jego żona poznała Sophie Loren? Jaki styl pracy ma muzyk? Na jakim etapie jest włączany do pracy nad filmem? Jak współpracowało mu się z Tomem Fordem?

    Debiutancki film "Samotny mężczyzna" w reżyserii, projektanta mody, Toma Forda okazał się wielkim sukcesem. Na ekrany kin wchodzi właśnie jego drugi film - "Zwierzęta nocy". Jak reagowało otoczenie, gdy projektant mody ogłosił, że zostaje reżyserem? O swoim zawodowym i prywatnym życiu Tom Ford opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej.

    Pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams właśnie zagrała w najnowszym obrazie Toma Forda "Zwierzęta nocy". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska wybrała się na wywiad z aktorką, aby porozmawiać z nią o najnowszej roli i sześcioletniej córeczce Avianie. Czy jest podobna do swojej mamy? "Kiedy ma się wokół siebie kochających ludzi, sukces smakuje lepiej, a porażki są łatwiejsze do zniesienia" - powiedziała aktorka. Czy to znaczy, że u podstaw jej sukcesu leży kochająca rodzina i wspaniali przyjaciele?