Tina Żyro

    Tina Żyro

    Ruszyły poświąteczne wyprzedaże, a wraz z nimi zakupowe szaleństwo. Co znajdziemy w sklepach? Czy korzystanie w z wyprzedaży ma jakikolwiek sens? O komentarz w w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy blogerkę i dziennikarkę Tinę Żyro. Gdzie powinniśmy szukać okazji - w tradycyjnym sklepie czy sklepie internetowym?

    Zakupowe szaleństwo, czyli Black Friday już za nami, ale to nie koniec wyprzedaży. Zaraz po weekendowych promocjach zaczyna się Cyber Poniedziałek, czyli dodatkowe rabaty w sklepach internetowych. Czy pomysł przyjął się w Polsce? W studiu powiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Tina Żyro.

    Zakupy w sieci zyskują coraz więcej zwolenników. Kupujemy nie tylko ze znanych nam sklepów internetowych. Ceny bywają niekiedy tak kuszące, że decydujemy się na zakup ubrania z nieznanego żródła, np. z chińskiego serwisu. Co zrobić, gdy towar odbiega od naszych oczekiwań? Jak zwrócić zakupioną, nietrafioną rzecz? Gościem Dzień Dobry TVN była Tina Żyro, dziennikarka, która prowadzi bloga konsumenckiego.

    Rozpoczął się okres wyprzedaży zimowych. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Tinę Żyro - "prawdziwego sklepowego łowcę", która powiedziała nam, w jakie dni najlepiej kupować, co warto nabyć na wyprzedażach zimowych, dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży, które są oferowane w outletach, czy sklepy powinny w okresie wyprzedaży przyjąć zwrot?