tanio

  Zawarcie związku małżeńskiego to ważne wydarzenie dla zakochanych, które wymaga zazwyczaj sporych wydatków. Para z Kalifornii pokazała jednak, że można zorganizować wyjątkowy ślub za niewielkie pieniądze. Ich uroczystością zainteresowały się światowe media.

  Dlaczego warto robić zakupy w lumpeksach? Kto kupuje ciuchy w second-handach? I czy lumpeksy mają swoich stałych klientów? Zobaczcie nasz reportaż.

  Piotr Kucharski podpowiada, jak szybko i tanio przygotować zdrowy obiad. Skorzystajcie z jego przepisów na: zapiekankę z kaszy gryczanej, potrawkę z buraków i fasoli, drobiowe burgery i pieczone ziemniaki z jajkami!

  Stylistka Dzień Dobry TVN Ewelina Rydzyńska wybrała się do jednego z warszawskich sklepów spożywczych, by znalezć nowe inspiracjie modowe. Ciekawi jesteście efektów stylizacji Eweliny pt. tanio i modnie ?

  W naszej kuchni, Maciej Szaciłło zaproponował kilka pomysłów na obiad, za nie więcej niż 10 zł. Macie jakieś inne propozycje?

  Niezmordowany w wyszukiwaniu okazyjnych podróży - Jakub Porada znalazł kolejną świetną okazję. Zobacz, ile zapłacił za podróż do Białegostoku i co udało mu się zwiedzić!

  Jakuba Poradę znamy doskonale i cenimy jako dziennikarza. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jest także poszukiwaczem okazji. W studiu Dzień Dobry TVN Jakub zdradził sposób na krótkie, weekendowe wakacje oraz jak za dwa złote polecieć do Sztokholmu i z powrotem.