Tabb

  Tabb

  "Słowo klucz: lato, plaża jest nieodzowne. Trzeba pamiętać o okolicznościach (...) Nie obciążać zbytnio mózgu. Kluczem są "skoroświty"" - taki jest przepis na letni przebój według Wojciecha Łuszczykiewicza. Czym są te "skoroświty" i jak, na temat wakacyjnych hitów zapatrują się nasi pozostali goście: Bartosz Zielony - "Tabb" i Ania Zalewska-Ciurapińska oraz Marcin Ciurapiński? Macie już jakiegoś kandydata na tegoroczny hit?

  Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN przygotowaliśmy dla Was piosenkę. "Samosiejkę" zaśpiewała piękna Natalia Szroeder. Zobaczcie nasz teledysk do melodyjnego i wpadającego w ucho kawałka. Jak wam się podoba? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś męski duet. Swoim wokalem pochwalił się Tabb. Producent muzyczny zaśpiewał piosenkę „We are”. Wpada w ucho?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN muzycy Sound'n'Grace rozmawiali na czacie ze swoimi fanami. O co pytali ich widzowie? Kto z nich dostał ofertę matrymornialną? Z ilu muzyków składa się zespół? Jak trafili na siebie mimo różnego pochodzenia i miejsc zamieszkania?

  Na dachu Dzień Dobry Wakacje wystąpił zespół Sound’n Grace. Wykonał premierowo utwór "Na pewno", który promuje drugą część komedii romantycznej "Listy do M". Piosenka jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Bartosz Zielony „Tabb” - kompozytor i realizator, autor/współautor i producent wielu hitów. Związany jest ze sceną muzyki popularnej i hip-hopowej, ale cały czas poszukuje nowych brzmień i rozwiązań muzycznych. Jak duży wpływ ma na ostateczne brzmienie utworu? Czy komponując piosenkę, wie, kto powinien ją zaśpiewać? Czy zdarzyło mu się kiedyś komuś odmówić współpracy? Co - według niego - trzema mieć w sobie, aby odnieść sukces?

  Zespół Sound'n'Grace został okrzyknięty przez jurorów Mam Talent najlepszym chórem w Polsce. Grupa porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór „Możesz wszystko”, który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.