t-mobile

  t-mobile

  Akcja T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami narodziła się wśród pracowników T-Mobile 5 lat temu. Dziś jest ponad milion zarejestrowanych użytkowników. Jak to wszystko się zaczęło? W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy ambasadora akcji Zbigniewa Bródkę. Ile udało mu się uzbierać kilometrów? Rozmawialiśmy również z Małgorzatą Rybak-Dowżyk, dyrektor komunikacji korporacyjnej T-mobile Polska.

  Na rogu Hożej i Marszałkowskiej spotkaliśmy się z Robertem Korzeniowskim i Adrianną Palką, którzy zbierają kilometry dla T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W jaki sposób? Co motywuje ich do treningu? I jaka pora dnia jest najlepsza na trening? Ze sportowcami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Katarzyna Jaroszyńska.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy prezenterkę pogody Annę Dec i Aleksandrę Goss, łyżwiarkę i wrotkarkę, które opowiedziały o akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak ambasadorki wspierają akcję? W jaki sposób kilometry zamieniają się na pieniądze, które trafiają następnie do Fundacji TVN Nie jesteś sam? Co zrobić by zbierać kilometry?

  Żeby przyłączyć się do akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami nie trzeba wcale intensywnie uprawiać sportu. Wystarczy, jak w przypadku Moniki Pyrek, wyjść na spacer z dzieckiem i wspólnie zbierać kolejne kilometry. O swoim udziale w akcji opowiedziała Robertowi Stockingerowi.

  Olivier Janiak, Przemysław Cypryański i Adrianna Palka od samego rana zachęcali naszych widzów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Przy okazji, w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, każdy pokonany przez nas kilometr, przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Do dzieła!

  Akcja T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami" z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Olivier Janiak zapytał ambasadorkę akcji Anię Dec i prezesa T-Mobile Polska Adama Sawickiego, czy operator telefonii komórkowej spodziewał się tak dużego zainteresowania akcją i jak jej uczestnicy mogą dzielić się swoimi wynikami.

  Przemek Cypryański jest jednym z ambasadorów akcji T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami". Olivierowi Janiakowi powiedział, ile kilometrów do tej pory zebrano. Przypomniał również, na co zbierane są pieniądze.

  Ola Goss i Anna Dec są ambasadorkami akcji T-Mobile "Pomoc Mierzona Kilometrami". Spotkał się z nimi z Olivier Janiak. Miał okazję sprawdzić, jak Ania Dec radzi sobie na rolkach po dwóch lekcjach.

  Na plaży w Darłowie Olivier Janiak spotkał się z Beatą Sadowską, ambasadorką akcji T-Mobile "Pomoc mierzona kilometrami". Ile kilometrów i w jaki sposób Beata ma zamiar pokonać w tym roku? i jak zachęca do akcji innych?

  Z zabieganą Joanną Jabłczyńską, na plaży w Świnoujściu, spotkał się Olivier Janiak. Dlaczego Joanna cały czas biega i jak włączyć się do akcji "T-Mobile. Pomoc mierzona kilometrami"? Zobaczcie!

  To miejsce trzeba zobaczyć bez względu na pogodę. Fizyk Tomasz Rożek wybrał się w podróż do Torunia, miasta Mikołaja Kopernika, w którym znajduje się dom astronoma i planetarium, które jest jedną z największych atrakcji turystycznych Torunia. Co jest największą atrakcją toruńskiego planetarium?

  Na plaży we Władysławowie Olivier Janiak spotkał się z ambasadorami akcji T- Mobile "Pomoc mierzona kilometrami": modelką Agnieszką Maciąg i znanymi lekkoatletami - Robertem Korzeniowskim i Bartoszem Nowickim. Nasz reporter zapytał Agnieszkę, jak dba o formę oraz dowiedział się, w jaki sposób obaj panowie rozpoczęli dzisiejszy dzień.