Szymon Bobrowski

  Trwa 13. edycja Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. W tym roku wydarzenie realizowane jest w formie hybrydowej. Uczestnicy mogą obejrzeć ulubione filmy i seriale zarówno w kinie, jak i w serwisie player.pl. Marcin Sawicki rozmawiał o serialowym maratonie z reżyserem Łukaszem Palkowskim oraz aktorem, Szymonem Bobrowskim.

  Na spotkanie z Bartłomiejem Topą i Szymonem Bobrowskim do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wybrała się Kinga Burzyńska. Jak przygotowują się do spektaklu, czego sobie zazdroszczą i co jest, zdaniem Szymona, największą siłą współczesnego aktorstwa? Obu panów gościliśmy też w studiu Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, który z nich jest wybitnym ekspertem ds. hot-dogów na stacjach benzynowych, a który lubi wypoczywać ... "na fakira"? :)

  "W imieniu" to przedstawienie, w którym gra Małgorzata Foremniak. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej aktorka powiedziała o wyzwaniach związanych ze wspomnianym spektaklem, "fuksowaniu", czyli formie wprowadzania studenta w życie aktora, współpracy z Szymonem Bobrowskim, Marcinem Hycnarem i Wojciechem Malajkatem oraz o kuchni marokańskiej.

  Już wkrótce Szymon Bobrowski i Edyta Olszówka staną razem na deskach Teatru Dramatycznego Scena Na Woli w spektaklu "Imię". Tymczasem , o wspólnej pracy nad przedstawieniem, opowiedzieli Magdzie Mołek, a z widzami Dzień Dobry TVN spotkali się na czacie.

  Wakacje to czas kiedy dorastające dzieci chcą "uwolnić się" na chwilę od swoich rodziców. Jak rodzice przeżywają nieobecność dzieci? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Beata Ścibakówna oraz Krzysztof Hołowczyc.

  Zacznij sobotni poranek z Dzień Dobry TVN. A w programie: Tamara Arciuch i Sonia Bohosiewicz wracają na uczelnię. Poznamy receptę na tanie podróżowanie oraz rodzice: Beata Ścibakówna, Szymon Bobrowski i Krzysztof Hołowczyc o tym, jak przygotować dziecko do samodzielnych wakacji. A na naszym czacie i scenie - Honey! Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Ania Piszczałka, Szymon Bobrowski, Olivier Janiak, Bracia Golec, Małgorzata Ostrowska, Kuba Przygoński, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kamil Kula, Mark Ruffalo, Ania Cieślak oraz Małgorzata Ostrowska. Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Po raz pierwszy Beata Ścibakówna produkuje sztukę, którą reżyseruje jej mąż - Jan Englert. Jak Beacie pracuje się z mężem? Co Tomasz Stockinger sądzi o spektaklu? Jaka panowała atmosfera na próbach? O tym, nasza dziennikarka, Agnieszka Jastrzębska.

  Beata Ścibakówna, Joanna Koroniewska, Szymon Bobrowski, Tomasz Stockinger, Zbigniew Zamachowski. Wszyscy zamieszani w jedną intrygę! Do czego są zdolni w imię miłości? Na co by wydali 20 milionów? Co zrobili najbardziej szalonego dla miłości? W ślad za intrygą wyruszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Za kilka dni startują zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Lekarze”. W przerwie między zdjęciami Szymon Bobrowski, w ramach akcji „Lekarze ratują życie”, namawia wszystkich do nauki udzielania pierwszej pomocy. Dlaczego producent serialu do tej szczytnej akcji wybrała właśnie Szymona?

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Jakie niespodzianki szykują się w serialu "Lekarze"? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na niby randce, w Sopocie, z Szymonem Bobrowskim! Dlaczego pojawił się na czerwonym dywanie z żoną, pomimo, że jest to wbrew jego zasadom? I co z tym faktem na wspólnego... Internet?

  Zapraszamy na sylwestrowy poranek z Dzień Dobry TVN, a w programie: Mikołaj Rey i przepis na wystrzałową jagnięcinę. Filip Chajzer sprawdzi, jak przy pomocy komputera stać się młodym, pięknym i zgrabnym. Sprawdzimy także, jakie zagrożenia płyną z kosmosu - czy ludzkośc może wyginąć jak dinozaury? Spotkamy się z Anną Dereszowską, Dorotą Gardias, Przemysławem Cypryańskim i wieloma innymi gwizdami. Startujemy rano - o 8:00! :)

  Dlaczego Szymon Bobrowski chudnie w oczach? Czy dostanie telekamerę i czym zajmuje się wspólnie z Adamem "Nergalem" Darskim? Z pochłoniętymi pracą nad nowym projektem: Szymonem Bobrowskim i "Nergalem" spotkała się Kinga Burzyńska.

  Aktor, mąż, ojciec trójki dzieci. W serialu „Lekarze” gra ginekologa Piotra Wanata. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem. Czy na planie są prawdziwi lekarze i do czego mają prawo?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odkryła, że życie serialowych lekarzy toczy się nie tylko w szpitalu. Jeżeli nie w szpitalu, to gdzie? Okazuje sie, że czasami chodzą do miejsc, gdzie ich ciśnienie gwałtownie rośnie. Burzyńska nakryła Pawła Małaszyńskiego i Szymona Bobrowskiego w nocnym klubie! Zobaczcie, co tam robili i jak się bawili! :) Czy Kinga Burzyńska zatańczyła dla Szymona Bobrowskiego na rurze?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na krakowskim Rynku spotkała się przy aromatycznej kawie z Szymonem Bobrowskim, który opowiedział o byciu ojcem, roli w serialu „Lekarze” i zdradził, czy - jak twierdził Grzegorz Turnau - w Krakowie pada deszcz?

  Podczas wizyty na oddziale neurochirurgicznym dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała Szymona Bobrowskiego oraz Krzysztofa Pieczyńskiego, tym razem w roli światowej sławy neurochirurgów. Przy okazji panowie zdradzili Kindze, że są zawodowymi aktorami kina akcji, a Krzysztof Pieczyński posiada nawet fioletowy pas w karate. I to wszystko na planie serialu… „Prawo Agaty”.

  Edyta Jungowska, siostra Bożenka w "Na dobre i na złe", Tomasz Stockinger, doktor Lubicz w "Klanie" i Szymon Bobrowski, ginekolog-położnik z serialu "Lekarze" byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Dlaczego lubimy serialowych lekarzy? Ile cesarskich cięć przeprowadził Szymon Bobrowski na planie serialu "Lekarze"? Kogo udało mu się wyleczyć? Czy Edyta Jungowska wie, jak pomóc komuś, kto zasłabł na ulicy?

  Film "Bokser" to wzruszająca opowieść o miłości, odwadze i walce, nie tylko tej na ringu, ale przede wszystkim o walce o życie córki. Filmowa rodzina Przemysława Salety to: Szymon Bobrowski, Anna Przybylska oraz Emilia Stachurska. W studiu Dzień Dory TVN gościliśmy Szymona oraz zajrzeliśmy za kulisy powstawania filmu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na konferencji prasowej filmu opartego na prawdziwej historii Przemysława Salety. Film to wzruszająca opowieść o miłości, odwadze i walce, nie tylko tej na ringu, ale przede wszystkim o walce o życie córki. Pierwszymi wrażeniami, tuż po projekcji filmu, podzielili się z Agnieszką odtwórcy głównych ról: Szymon Bobrowski, Anna Przybylska oraz Emilia Stachurska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z odtwórcami głównych ról w filmie "Bokser" - Anną Przybylską i Szymonem Bobrowskim. Scenariusz filmu powstał na podstawie biografii polskiego pięściarza Przemysława Salety, w którego postać wcielił się Szymon Bobrowski. Kogo w filmie zagrała Anna Przybylska?