Surowi Rodzice

  Surowi Rodzice

  Dziś wieczorem premiera kolejnej edycji programu "Surowi Rodzice". W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: zbuntowana nastolatka Karolina Andrzejewska, Magdalena Andrzejewska - mama Karoliny oraz surowi rodzice: Urszula Kruszewska i Leszek Łuczaj. Towarzyszyła im psycholog: Marta Żysko - Pałuba, która przygląda się procesowi przywrócenia nastolatków na łono społeczeństwa.

  Często nad tym zastanawiają się rodzice, którzy mają problemy ze swoimi pociechami. Pan Antoni Tracz - ojciec z programu "Surowi rodzice", mimo początkowych problemów, znalazł skuteczny sposób na dotarcie do 15-letniego Mateusza. Opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN.

  Zbuntowana Natalia Wierzbicka, mama Natalii - Pani Agata Batko - oraz "Surowi Rodzice" - Sylwia i Sebastian Kukurowscy byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Jak zmieniło się zachowanie Natalii po wizycie u "Surowych rodziców"?

  Adrian ma problemy z agresją, jest pod opieką kuratora sądowego. Mama Adriana postanowiła zwrócić się o pomoc do "Surowych rodziców". Czy poradzili sobie z niesfornym chłopakiem? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Adriana, jego mamę Katarzynę oraz Annę i Piotra Porańskich.

  16-letnia Roksana trafiła do surowych rodziców w Murowanej Goślinie. Nowe zasady, do których musiała się dostosować zmieniły jej życie. Dziś spotkaliśmy się Roksaną, jej mamą oraz Dorotą i Maciejem Kanią- surowymi rodzicami. W jaki sposób udało się dotrzeć do zbuntowanej nastolatki?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy „Surowych rodziców” Beatę Witkowską-Pielę z mężem Sławomirem oraz Martę Rak, zbuntowaną nastolatkę. Jak „Surowi rodzice” wspominają pobyt Marty w swoim domu? Czy ciężko było im zmienić zachowanie nastolatki? Czy Marta zauważyła u siebie zmiany?

  Wiek inicjacji seksualnej maleje. Nastolatki zaczynają traktować seks i swoje ciała jako środek do osiągnięcia celu. Co jest przyczyną takich zachowań? Jak radzić sobie z tym problemem? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Marta Żysko- Pałuba.

  24 lutego pojawił się pierwszy odcinek nowej serii „Surowych rodziców”. Bohaterami odcinka byli 15 letnia Marta oraz jej rówieśnik Damian. Czy udział w programie zmienił ich zachowanie? Dlaczego ich rodzice postanowili zgłosić swoje dzieci do programu?

  Samookaleczenia, przekleństwa i niechęć w stosunku do chorej na schizofrenię siostry to tylko niektóre z wad Natalii. Czy surowym rodzicom udało się przełamać bariery i pomóc Natalii zaakceptować własną siostrę?

  Czy tydzień spędzony pod dachem "Surowych rodziców" dał coś zbuntowanemu Dawidowi Koniecznemu, który był agresywny, szantażował rodziców, spóźniał się do szkoły, palił i często chodził na imprezy? Czy eksperyment wychowawczy się powiódł? Dawidowy towarzyszył "surowy tata" Lech marczak. O komentarz poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN psycholog Martę Żysko-Pałubę.

  Psycholog dziecięcy Marta Żysko-Pałuba opowiada w Dzień Dobry TVN o tym, czy w programie "Surowi rodzice" powiódł się kolejny eksperyment wychowawczy. 16-letnia Aneta i Patryk byli wulgarni, agresywni i sprawiali poważne problemy wychowawcze. Czy program ich zmienił?

  Damian Glinka i Adam Wroński to bohaterowie kolejnego odcinka programu "Surowi rodzice". Wydają się sympatycznymi i może trochę ekscentrycznymi nastolatkami. Czy pobyt w domu byłej policjantki zmienił ich podejście do życia? Czy przestali być beztroskimi bałaganiarzami, którzy często chodzili na wagary? Czy eksperyment wychowawczy, który komentuje psycholog Marta Żysko-Pałuba, powiódł się?

  Dawid i Patrycja to kolejne, niesforne dzieci biorące udział w społecznym eksperymencie "Surowi rodzice". O efektach tego eksperymentu, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psycholog Matą Żysko - Pałubą. Towarzyszyli jej uczestnicy rzeczonego programu.

  Był wulgarny, wagarował, palił papierosy. jego mama nie była w stanie sobie z nim poradzić, zdesperowana, zdecydowała sie na udział w programi "Surowi Rodzice" czy eksperyment się powiódł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dawida, jego mamę Iwonę Turowską i psychologa Martę Żysko-Pałubę.

  Dziś wieczorem poznamy bohaterów kolejnego odcinka "Surowych rodziców": 14 – letnią Oliwkę i 15 – letniego Dawida. Nastolatki tym razem trafiły do Katarzyny i Przemka Niemyjskich z Warszawy. Jak Surowi Rodzice poradzili sobie z niesfornymi, cudzymi dziećmi? A w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak układają się ich relacje z własnymi dziećmi.