Superman

  Superman

  Henry Cavill to brytyjski aktor, któremu sławę przyniosła rola Supermana. Ostatnio zagrał czarny charakter w filmie "Mission: Impossible - Fallout". Trudno mu było dotrzymać kroku Tomowi Cruise'owi? Czy ma takie poczucie - jak bohaterowie filmu - że powinien poświęcić swoje życie dla czegoś ważniejszego? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Ostatnio pojawiły się informacje, że Henry żegna się z postacią Supermana i zagra Wiedźmina w najnowszej serialowej adaptacji powieści Sapkowskiego. Według Was da radę?

  Henry Cavill to brytyjski aktor, który od kilku lat wciela się w rolę Supermana. Film "Liga Sprawiedliwości", w którym superbohaterowie łączą siły, by kolejny raz chronić ziemię przed niebezpieczeństwami to już trzeci raz, kiedy Superman ma twarz Cavilla. Co aktorowi podoba się w postaci, którą gra? Co młodzi ludzie, oglądając ten film, powinni z niego wynieść? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Amy Adams to jedna z gwiazd, która zagrała w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wcieliła się w nim w postać Lois Lane. Z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską rozmawiały o miłości, pracy nad związkiem i supermocach. Wywiad z aktorką zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Okazało się, że aktor Jesse Eisenberg - jedna z gwiazd filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości ma coś wspólnego z Polakami. Odkryła to Anna Wendzikowska. Całą rozmowę zobaczycie w piątek w Dzień Dobry TVN.

  Na ekrany wchodzi właśnie film: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Który z bohaterów jest bardziej przystojny, a który jest bardziej inteligentny? Czy Ben Affleck i Henry Cavill mają jakieś super-moce? Bo Anna Wendzikowska ma! Zobaczcie jaką! :)

  Ben Affleck i Henry Cavill zagrali w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Pierwszy wcielił się w rolę Batmana, a drugi - Supermana. Czy aktorzy, tak jak ich bohaterowie, mają super moce? Cały wywiad przeprowadzony przez Annę Wendzikowską zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Tym razem wśród kinowych propozycji Andrzeja Sołtysika znalazły się: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Cuda z nieba". Zobaczcie, co przygotował dla fanów TVN Fabuła.

  Jak zwalczyć w sobie spóźnialstwo? Dlaczego niektórzy się notorycznie spóźniają? Czy punktualności można się w ogóle nauczyć? O pomoc poprosiliśmy eksperta - coacha personalnego Miłosza Brzezińskiego, który do studia Dzień Dobry TVN przyszedł z... Supermanem. Jaki jest pierwszy i najważniejszy powód spóźniania się na imprezę? Czy Marcin Prokop spóźnia się do pracy? Dlaczego Dorota Wellman przestawia zegarek?

  Na ekranach kin właśnie zagościła kolejna wersja filmu o przygodach Supermana. W postać superbohatera wcielił się przystojny Henry Cavill. Czego obawiał się, kiedy dostał tę rolę? O tym, z odtwórcą głównej roli, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jest jedną z najzdolniejszyych młodych aktorek, ma na swoim koncie cztery nominacje do Oscara, tym razem wcieliła się w postać Lois Lane w najnowszej wersji Supermana! Z Amy Adams rozmawiała Ania Wendzikowska.

  Zakładają maski, obcisłe rajstopy i powiewne peleryny. Psocą, uczą Polaków dystansu do siebie i otoczenia oraz oczywiście ratują świat... przed monotonią. Pan Batman i Pan Superbohater z Kalisza, w studiu Dzień Dobry TVN zdradzili, po co przebierają się za superbohaterów z komiksów i jak reagują na nich ludzie.