suknia balowa

    suknia balowa

    Przed nami ostatni weekend karnawału. W Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska podpowiada, gdzie znaleźć odpowiednią sukienkę na bal i ile kosztuje jej wypożyczenie. Proponuje również cztery stylizacje karnawałowe. Co o nich myślicie?

    Prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin wsparła WOŚP i na aukcję przekazała suknię balową, w której wystąpiła na Balu Fundacji TVN. Ta wyjątkowa suknia stworzona przez duet Paprocki&Brzozowski została okrzyknięta kreacją wieczoru i kreacją roku! O tej sukni Kinga Rusin mówi, że to "prawdziwe dzieło sztuki" i zachęca do udziału w licytacji. My też zachęcamy do licytowania i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

    Sezon na bale karnawałowe i studniówki w pełni. Nie każdą jednak panią stać na zakup sukni. Jest na to rada. Piękną suknię można znaleźć w wypożyczalni. Jedną z nich prowadzą - zaproszone do Dzień Dobry TVN - Małgorzata Dura i Joanna Bistram. Przyniosły do studia kilka modeli sukienek oraz powiedziały, ile kosztuje ich wypożyczenie i skąd je sprowadzają.