Stachursky

  Stachursky

  Jacek Stachursky skończył 55 lat! Wraz z muzykiem świętowaliśmy ten dzień w naszym studiu. Oprócz odśpiewania w ramach prezentu piosenki "Typ niepokorny", reporterka Sandra Hajduk i prowadzący program Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme rozmawiali z artystą o podsumowaniu jego wyzwania #60morningschallenge, które stworzył w związku właśnie ze swoimi urodzinami.

  Hity tworzone przez naszych gości Pawła Stasiaka, Wandę Kwietniewską i Jacka Stachurskiego od wielu lat rozkręcają imprezy w całej Polsce. Czy już na etapie tworzenia piosenki można się zorientować, że to będzie właśnie TO? Czy artystom nie nudzą się ich własne utwory, które muszą zaśpiewać na scenie po raz 1784...?

  Nasze obawy, marzenia i pragnienia... Sny - czy odzwierciedlają stan naszego umysłu lub duszy? Skąd tak naprawdę biorą się marzenia senne? Co wywołuje sen u noworodka? Jak śnią niewidomi? Obrazy, które jawią się się nam podczas snu miewają ogromne znaczenie symboliczne. Czy sny to klucz do własnej świadomości, a może tylko zwykłe złudzenie? O snach, ich interpretacji i niebywałej sile w studio Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z wokalistą Jackiem Stachurskim i Jolantą Jurewicz, znaną jako Wróżka Sybilla. Wierzycie w znaczenie snów?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dawno niewidziany wokalista. Swój premierowy utwór zaprezentował Jacek Stachursky. Singiel „Jeszcze raz” to melodyjne brzmienie, ale w bardzo nowoczesnej aranżacji. Wpada w ucho?

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko widzów. Masz jakąś małą fobię? Nie martw się, nie jesteś jedyny. Filip Chajzer na tropie najdziwniejszych natręctw. A potem kobieta, na punkcie której można mieć prawdziwą obsesję - Joanna Krupa o dzieciach, niemoralnych propozycjach producentów i życiu w hollywoodzkim stylu. A na koniec premierowy Stachursky. Bądźcie z nami o 8.00!

  Jutro w Dzień Dobry TVN: przez 20 lat kariery ciągle ma swoje pięć minut - na naszym czacie Stachursky. Następnie - uroda matki, usta ojca, czyli Georgia May Jagger o słynnych rodzicach. Czego wstydziła się, kiedy była mała? A na koniec nazwisko - marka: Kenzo, światowej sławy projektant w Polsce i o Polkach. Zapraszamy jutro o 8:30. Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

  Mariusz Czerkawski to nasz najlepszy hokeista. Stachursky - na co dzień piosenkarz. Skrzyżowali rękawice na tyskim lodowisku. Przyglądaliśmy się przygotowaniom do tej walki. Na lodowisku spotkaliśmy także gen. Romana Polko. Jaką strategię radzi obrać?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Stachursky i Danny Pierre z piosenką "Something About You". Danny Pierre współpracował m.in.: z Robbie Williamsem, Alexandrą Burke, Aaronem Carterem. Podoba się Wam ta piosenka?

  Jest nie tylko muzykiem, ale także radnym i studentem prawa. Specjalizuje się w prawie autorskim i własności intelektualnej i tym chce się zająć w przyszłości. Jacek Stachursky był gościem Dzień Dobry TVN. Czy myśli o tym, by w przyszłosci doktoryzować się? Jak udaje mu się pogodzić pracę w radzie miasta, studia prawnicze i koncertowanie?

  Kobiety wciąż marzą o sylwetce idealnej, korzystają też z każdej możliwości, by marzenia swoje zrealizować, w efekcie, na diety, poświęcają średnio 17 lat swojego życia! O dietach, postach, efekcie jo-jo i silnej woli rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Miller, Iwoną Pavlović, Stachurskym i Anną Kalatą.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky zaprezentował utwór, który będzie zagrzewał do walki rzesze kibiców podczas Euro 2012. Czy wam też zrobiło się gorąco? Podoba się Wam ta piosenka? Ten utwór znajdzie się na płycie, która we wrześniu będzie dostępna w sprzedaży.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z Jackiem Łaszczokiem, szerzej znanym jako Stachursky. Jak wokalista wspomina trasę koncertową po Ameryce, jakie jest Chicago, czy fanki są wobec niego napastliwe i dlaczego on i nasza reporterka kryją się w krzakach w Bielsku-Białej?