Sound'N'Grace

  Sound'N'Grace

  Dziękujemy za wspólny, sobotni poranek! Na zakończenie dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, energetyczny występ Sound'N'Grace - "Kolejność"! Jutro widzimy się o 8.30!

  Zespół Sound'n'Grace to - jak powiedział Marcin Prokop - piękni, młodzi, seksowni, zdolni, białozębni mężczyźni i kobiety. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa wykonała utwór "Chcemy więcej".

  Już jutro wielka impreza sylwestrowa TVN Hello 2017. Zobaczcie, jak wygląda scena, na której wystąpią nasze gwiazdy. Co zagrają podczas zabawy: Natalia Nykiel, Antek Smykiewicz i Sound'n'Grace? Rozmawiał z nimi prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Trzyletnia Kaja od wielu miesięcy walczy z nowotworem złośliwym układu nerwowego - neuroblastomą IV stopnia. Dziewczynka potrzebuje kosztownego leczenia, dlatego jej wujek Kamil Mokrzycki, który jest członkiem Sound’n Grace i Tabb postanowili zebrać na ten cel pieniądze. Nagrali piosenkę "Sens", której każde odtworzenie lub pobranie powoduje wzrost kwoty przeznaczonej na długotrwałe i intensywne leczenie Kai oraz innych dzieci z Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Obejrzyjcie historię Kai.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół wykonał piosenkę "Someone", promującą film Listy do M 2. Jak oceniacie? Wpada w ucho?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN muzycy Sound'n'Grace rozmawiali na czacie ze swoimi fanami. O co pytali ich widzowie? Kto z nich dostał ofertę matrymornialną? Z ilu muzyków składa się zespół? Jak trafili na siebie mimo różnego pochodzenia i miejsc zamieszkania?

  Niedzielny poranek zaczęliśmy od koncertu zespołu Sound'n'Grace, na dachu naprzeciwko naszego studia! Zespół spotkał się też z fanami w Cafe TVN oraz na naszym czacie! Oczywiście okazji do spotkania z muzykami nie przegapiła ich wielka fanka Magda Mołek! Przygotowaliśmy też dla chóru małą niespodziankę, którą udało się nam wzruszyć kilkoro z nich :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Prosto z planu filmowego, z Hollywood - Izabela Miko. Edyta Bartosiewicz o powrocie na scenie. Marcin Prokop konta wigilijna kuchnia. Jak nie przytyć w święta? Oraz Sound'n'Grace świątecznie. Zapraszamy od 8:00!

  W latach 80. ten utwór był prawdziwym hitem. Czy Zespół Sound'n'Grace sprawi, że stanie się nim także w 2012? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali piosenkę z repertuaru Cyndi Lauper - " True Colors".

  Na naszej scenie wystąpił chór Sound'n'Grace, a wraz z nimi Dorota Wellman i Marcin Prokop. Już jutro, czyli 16 marca 2012, wystąpią w Palladium! To będzie ich pierwszy duży koncert od czasu występu w programie "Mam talent". W Dzień Dobry TVN zdradzili, że pracują nad swoim autorskim repertuarem i planują wydanie płyty.