śmieszne

  śmieszne

  W Dzień Dobry TVN zakończyliśmy sezon 2017/2018. Był on zaskakujący, zabawny, pełen wzlotów i pojedynczych upadków. Gościliśmy w studiu gwiazdy światowego formatu, ale też zespoły mniej znane. Przyszedł do nas również jednorożec. Zobaczcie! :) A teraz zapraszamy Was na wakacyjne wydania programu!

  Dorota i Marcin, to naszym skromnym zdaniem, dwa najpopularniejsze w Polsce imiona. Nie wyobrażamy sobie bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa programu Dzień Dobry TVN. Zawsze wprowadzają w dobry nastrój! I robią to po mistrzowsku. Sami zobaczcie! Uprzedzamy, będzie śmiesznie! :-)

  Januszy można spotkać wszędzie - są Janusze parawanów, Janusze siłowni, Janusze biznesu, a nawet Janusze zakupów. Zjawisko "januszostwa" zaczęło dotykać wszystkich sfer życia publicznego, dlatego mądre i tęgie głowy postanowiły zdefiniować typowego Janusza. Kto zatem może nim być? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Dowiedział się również, jak zachowuje się żona Janusza - Grażyna i ich syn - Seba. A także nauczył się "przykucu sebowego".

  Według prowadzącej Dzień Dobry TVN Doroty Wellman, Marcin Prokop powinien wystartować w najbliższych wyborach prezydenckich. Jakie zalety Marcina dałyby mu szansę na wygraną? Czy Marcin rozważy start w wyborach? Głosowalibyście na niego? :)

  Telewizja BBC poprosiła profesora Roberta Kelly'ego o komentarz w sprawie impeachmentu Pani Prezydent Korei Południowej Park Geun-hye. Zobaczcie, co się działo za plecami uczonego :)

  Już trzeci dzień prowadzącego Dzień Dobry TVN Marcina Prokopa męczy katar, a wiadomo, że kiedy mężczyzna ma katar, to zachowuje się tak, jakby jego świat się skończył. Oczekuje wtedy wsparcia i czułości. Jak zatem Dorota Wellman wsparła przeziębionego Marcina? ;)

  W Dzień Dobry TVN rozgorzały wielkie sportowe emocje, ponieważ prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop postanowili pobawić się w Małysza ;) Dla Małysza Doroty dobrze to się nie skończyło, a jak sobie poradził Małysz Prokopa? :)

  Ależ wiadomość! Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman wyznała publicznie, że był u niej pewien Antoni. Nie tylko był, ale i został na noc! ;)

  W wielu filmach zdarzają się wpadki - często bardzo zabawne. Dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowaliśmy kilka ich przykładów. Zobaczcie, co wydarzyło się na planie Foresta Gumpa, Gladiatora, Gwiezdnych wojen i wielu innych przebojów filmowych :)

  W przeciągu ostatniego tygodnia sporo się działo w życiu politycznym, co nie uszło uwadze twórcom memów. W Dzień Dobry TVN Filip Chajzer pokazał - jego zdaniem - najzabawniejsze. Były więc memy związane m.in. z aferami: karakalowo-widelcową i przedmeczowo-melanżową.

  Mamy "piździernik" - za oknem szaro i ponuro, dlatego Filip Chajzer postanowił poprawić humor widzom Dzień Dobry TVN i pokazał najśmieszniejsze - jego zdaniem - memy, które ostatnio pojawiły się w internecie. Były więc takie, które nawiązywały do wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.

  Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu Dorota "Grubba" Wellman i Marcin "Chudy" Prokop postanowili być nieustająco uśmiechnięci bez względu na okoliczności, czego i Wam życzymy :) Nasi prowadzący pokazali również, jak należy grać w "pingla" ;)

  Dlaczego śmieszą nas filmy w internecie, które pokazują czyjeś spektakularne upadki, zwłaszcza gdy przytrafiają się osobom znanym? Pytanie to zadaliśmy dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Michałowi Pirógowi i Małgorzacie Godlewskiej, która jest psychologiem społecznym.

  Tym razem przegląd prasy zrobił dla Was Rafał Rutkowski. Było pozytywnie, odkrywczo, a momentami kosmicznie. Z tego, co przeczytał wywnioskowaliśmy m.in., że prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman jest amerykańską astronautką, która zostanie prezydentem i do tego jest niemiła. Zobaczcie, co jeszcze wyszło na światło dzienne :)

  Prowadzący Dzień Dobry TVN mieli pewne problemy z koncentracją. Dorota Wellman - przedstawiając gościa z Komendy Głównej Policji - powiedziała o Komedii Głównej Policji, a Marcin Prokop wprawił wszystkich w zakłopotanie, przyznając, że - co prawda - nie ma z Dorotą wspólnej piwnicy, ale śpią razem. Według prezentera pogody Tomka Zubilewicza ich złote myśli mogą być wynikiem zmieniającego się ciśnienia. Zatem, w jaki sposób ciśnienie wpływa na nasze zachowanie?

  W pierwszym dniu meteorologicznej wiosny przyroda budzi się z zimowego snu oraz - jak mówi Marcin Prokop - ptactwo wychodzi ze swoich gniazd. Marcin i Dorota pokazali nam... swoje ptaki ;)

  W Dzień Dobry TVN nastąpiła pewna zasadnicza zmiana. Zamiast Doroty Wellman i Marcina Prokopa program będą prowadziły kwiaty z naszej rabaty. Już dzisiaj zapowiedziały prognozę pogody. Zobaczcie, jak im wyszło.

  Zaczynamy jedenasty sezon Dzień Dobry TVN! Które momenty z ostatnich lat wspominacie z uśmiechem na twarzy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jubileuszowy przegląd najlepszych fragmentów programu z minionych 10 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami codziennie rano :) I liczymy na to, że będziecie z nami przez kolejne 10 lat!