Sławomir Sulej

    Sławomir Sulej

    W Wielkiej Brytanii powstała agencja statystów i modeli specjalizująca się w zatrudnianiu do reklam i filmów ludzi o wątpliwej urodzie, ale przede wszystkim charakterystycznych. W Polsce nie ma podobnej agencji, co nie znaczy, że w naszym show-biznesie nie ma charakterystycznych aktorów. Są. Należą do nich aktorzy Sławomir Sulej i Krzysztof Kiersznowski. Jak sobie radzą na polskim rynku? Czy oryginalność bardziej zapisuje się w pamięci? O zapotrzebowaniu w Polsce na charakterystycznych aktorów zapytaliśmy właściciela agencji aktorów i epizodystów Jerzego Gudejko. Panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    Chciał zostać księdzem, na szczęście został aktorem! Kto lepiej niż on "Wyrwałby chwasta" w "Psach", wcielił się w rolę "Kudłatego" w Kilerze czy też "Małpy" w "Poranku Kojota"? Mimo iż zwykle grywa role epizodyczne, jest jednym z bardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Studio Dzień Dobry TVN, z córkami: Klara i Sarą, odwiedził dziś Sławomir Sulej.

    W niedzielę z Dzień Dobry TVN dużo ciekawych informacji! Edyta Górniak o swoich dalekich podróżach! Czy na nowej płycie będzie słychać egzotyczne inspiracje? Sławomir Sulej - o tym, jak będąc na drugim planie, zawsze grać pierwsze skrzypce. A także: wracamy do sprawy i spadku, które poruszyły Polaków. Na naszej kanapie - żona syna Violetty Villas. A na scenie Dzień Dobry TVN wystąpi zespół Blue Cafe. Zapraszamy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.