Shazza

  Shazza, czyli Marlena Magdalena Pańkowska, to niekwestionowana królowa disco-polo. Artystka niedawno skończyła 55 lat, świętuje też 30-lecie pracy artystycznej. Jakie ma plany na najbliższy czas?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na dobry początek dnia, wystąpiła Shazza. Posłuchajcie jej piosenki "Miał takie piękne oczy". Przypominamy, że Shazza na polskiej scenie muzycznej występuje już od 25 lat i znana jest z takich przebojów jak np.: "Bierz co chcesz", "Egipskie noce" i "Tak bardzo zakochani".

  Nowy sezon "Magla towarzyskiego" rozpoczął się z przytupem. A to za sprawą Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Co zrobiła i z kim? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Fiat 125 P, nazywany też dużym fiatem - marzenie niejednej rodziny. Ferrari z czasów PRL. Z okazji 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce prowadzącym Dzień Dobry TVN: Jolancie Pieńkowskiej i Robertowi Kantereitowi zafundowaliśmy przejażdżkę właśnie tym samochodem. Dali radę, a radości nie było końca :)

  Królowa disco polo powraca! Po kilku latach przerwy Shazza nagrała wraz z Michałem Gielniakiem piosenkę „Powiedz, że mnie kochasz”. Właśnie ten utwór zaprezentowali na scenie Dzień Dobry TVN.

  Kiedyś twierdziła, że disco polo to "obciach". Sama się przyznaje, że zdefraudowała pieniądze na dom. I opłacało się. Została okrzyknięta następczynią Shazzy. Daje po 120 koncertów rocznie, a jej klipy, na popularnym portalu internetowym, mają po 5-8 milionów wyświetleń. Co takiego stało się w jej życiu, że postanowiła stać się królową disco-polo? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Eva Basta. Czy na disco- polo można się dorobić?

  Mimo, że dni kiedy "byli na topie" juz minęły, to wielu z nas nadal ich kojarzy. O tym czy tęsknią do dawnej sławy i czy myślą o powrocie na pierwsze strony gazet rozmawialiśmy z Magdaleną Pańkowską czyli "Shazzą", Bartkiem Wroną - liderem zespołu "Just 5" i Agnieszką Robótką - Michalską czyli Ewą Glińską z serialu "W labiryncie".

  Na scenie Dzień Dobry TVN ikona muzyki disco-polo lat 90’ – Shazza w swoim największym przeboju „Bierz co chcesz”! Pamiętacie ją? :)