serial Diagnoza w TVN

  W "Diagnozie" Beata Ścibakówna gra tajemniczą anestezjolog Olgę Bujak, zakochaną w koleżance z pracy. Jak aktorka podchodzi do tej roli? Czy fani krytykują ją za nią? Panią Beatę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Aleksandra Konieczna to świetna aktorka filmowa i teatralna, której talent doceniają widzowie i ludzie z branży. Widzowie TVN mogą ją oglądać w serialach "Na Wspólnej" i "Diagnoza". W tym pierwszym gra Honoratę, a w drugim - byłą ordynator szpitala w Rybniku Marię Kaletę. Czy głęboko wchodzi w swoje role? Co robi, aby być wiarygodną w roli lekarza? Czuje odpowiedzialność, wcielając się w postać chirurga? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Dzisiaj rusza trzeci sezon "Diagnozy". Z czym zmierzą się tym razem bohaterowie serialu? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN aktorów: Adama Woronowicza i Macieja Zakościelnego. Z naszymi gośćmi rozmawialiśmy również o rosnącej popularności seriali. Dlaczego aktorzy coraz chętniej w nich grają?

  Dzisiaj widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek drugiej serii Diagnozy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorów grających w serialu: Magdalenę Popławską i Adama Woronowicza, aby zapytać, co się wydarzy w finałowym odcinku i trzecim sezonie. Zdradzili coś? Czy w życiu prywatnym lekarze zwracają się do nich jak do kolegów po fachu?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Maję Ostaszewską i Macieja Zakościelnego, odtwórców głównych ról w serialu "Diagnoza". Przed nami finałowy odcinek serii. Fabuła serialu od samego początku trzyma widzów w napięciu. Co się wydarzy we wtorek wieczorem? I czy powstanie trzeci sezon "Diagnozy"?

  Adam Woronowicz na festiwal Netia Off Camera przyjechał, by spotkać się z fanami serialu "Diagnoza". Aktor wokół swoich postaci zawsze buduje napięcie i tajemnicę. Jak on to robi? Jak przygotowuje się do ról? Z Adamem Woronowiczem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Przepuklina to patologiczne uwypuklenie zawartości jamy ciała. Jak powstaje? Czy jej powodem może być kichnięcie lub kaszel? Jakie są objawy przepukliny? Czy zabieg jej usunięcia jest prosty? O tym w Dzień Dobry TVN mówił chirurg Emil Jędrzejewski.

  Weronika Rosati w serialu "Diagnoza" gra siostrę Mai Ostaszewskiej. Z Weroniką na gali "Orły 2018" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Gala Orłów była dla Weroniki pierwszym oficjalnym wyjściem od czasu, kiedy została mamą. Czy Weronika zabiera swoją córkę na plan "Diagnozy"?

  Beatę Ścibakównę znamy z pierwszej transzy "Diagnozy". Do obsady drugiego sezonu serialu dołączył Jan Englert, prywatnie mąż aktorki. Okazuje się, że w serialu gra również córka aktorskiej pary. W jaką postać wciela się Helena Englert? Jak im się współpracuje? I czy rodzice nie bali się, że zostaną posądzeni o nepotyzm? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W serialu "Diagnoza" aktorzy często posługują się mową śląską, między innymi Michał Czernecki, który w "Diagnozie" gra lekarza - Piotra Sadzika. Czy trudno było mu nauczyć się mowy śląskiej? Czy miał kiedykolwiek styczność z z tym etnolektem? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy również Mateusza Sebastiana, który jest oficjalnym konsultantem zajmującym się mową śląską w serialu "Diagnoza". Jego rolą jest praca z aktorami i przekształcanie dialogów z języka polskiego na śląski. Jak ocenia mowę śląską Michała?

  Pierwszy sezon "Diagnozy" okazał się ogromnym sukcesem. Widzowie pokochali serial za fabułę i za aktorów. Czy w związku z tym, na twórcach i aktorach serialu ciąży presja? Czym zaskoczy druga seria "Diagnozy"? Adam Woronowicz do tej pory stronił od serialowych produkcji. Czym przekonali go producenci "Diagnozy"? I jak dzieci Mai Ostaszewskiej odebrały jej rolę w serialu? Z aktorami i producentką serialu Dorotą Kośmicką-Gacke rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Telekamerę w kategorii "Najlepszy serial" otrzymał serial TVN "Diagnoza". Na gali Telekamer nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, w tym Macieja Zakościelnego. Aktor na gali rozdania nagród pojawił się z Pauliną Wyką. Partnerka Macieja jest w zaawansowanej ciąży. Para ma już półtorarocznego synka. Kiedy urodzi się drugie dziecko Macieja i Pauliny? Aktor bardzo chroni swoje życie prywatne. Tym bardziej wspólne wyjście pary wzbudziło tyle emocji. Dlaczego na galę postanowili przyjść razem? Z Maciejem Zakościelnym rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczorajszy wieczór należał do telewizji TVN. Gwiazdy i produkcje stacji zdobyły Telekamery w głównych kategoriach. Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w także nagrodzonym serialu "Diagnoza". Martyna Wojciechowska już po raz trzeci zdobyła Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Weteranką Telekamer jest również Anita Werner - laureatka Telekamery w kategorii "Prezenter informacji". Statuetkę w kategorii "Nadzieja telewizji" otrzymał nasz redakcyjny kolega Filip Chajzer. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Adama Woronowicza. Czym jest dla nich ta nagroda?

  Już jutro specjalne wydanie "Milionerów". Na pytania Huberta Urbańskiego będą odpowiadać aktorzy serialu "Diagnoza", między innymi Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny. Jakie towarzyszyły im emocje? Czy znali odpowiedzi na wszystkie pytania? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wielu wydaje się, że alkoholizm dotyczy ludzi o niższym statusie społecznym. Nic bardziej mylnego - alkoholizm jest uzależnieniem demokratycznym i dotyka także dziennikarzy, nauczycieli, prawników i lekarzy. Co decyduje o tym, że mamy problem z alkoholem? Jak piją mężczyźni, a jak kobiety? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN psychoterapeutkę Tatianę Mindewicz-Puacz.

  Od strony technicznej hipnoza jest pewnym stanem umysłu pomiędzy snem i jawą, w czasie którego człowiek jest podatny na sugestie. W jakich sytuacjach się ją stosuje? Czy każdy jest podatny na hipnozę? Czy osoba będąca w transie hipnotycznym zachowuje decyzyjność? Czy należy ufać wspomnieniom odzyskanym dzięki hipnozie? Czy jest skuteczna w przypadku rzucania palenia? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN; psycholog i psychoterapeutkę Ewę Zalewską.

  W TVN rusza serial medyczny z wątkami kryminalnymi, zatytułowany "Diagnoza". O fenomenie tego typu produkcji i przygotowywaniu się do ról lekarzy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze scenarzystką Katarzyną Śliwińską-Kłosowicz oraz aktorami: Magdaleną Popławską i Adamem Woronowiczem. Jakie postacie w serialu chcieliby zagrać nasi prowadzący: Dorota Wellman i Marcin Prokop?