Sablewskiej sposób na modę

    Sablewskiej sposób na modę

    Maja Sablewska wraca na antenę TVN Style w czwartym sezonie swojego programu „Sablewskiej sposób na modę”. Maja zmieniła życie wielu osób. Co nowego przygotowała na wiosnę dla widzów TVN Style? W studiu Dzień Dobry TVN Maja zdradziła, czy czwarty sezon będzie bardziej emocjonalny od poprzednich?

    Barbara Dąbrowska wystąpiła w programie "Sablewskiej sposób na modę" i przeszła całkowitą metamorfozę. Zobaczcie, jak Basia wyglądała przed i po metamorfozie. Czy to prawda, że zajadała wszystkie problemy? Ile zrzuciła kilogramów? Czy Maja Sablewska wierzyła, że Basi się uda?

    Katarzyna Michalak przyszła do programu "Sablewskiej sposób na modę", aby przejść metamorfozę związaną głównie z jej wyglądem zewnętrznym. Przekraczając próg atelier Mai Sablewskiej, nie wiedziała, że udział w programie tak bardzo zmieni jej życie. W szafie ma nową garderobę, na głowie nową fryzurę i do tego jeszcze... No właśnie. Zobaczcie, co dokładnie się stało?

    Płacz, radość - to tylko niektóre emocje, które pojawiają się w nowym cyklu programu Mai Sablewskiej. Czy to powoduje, że lubi to co robi? Jak układa jej się w życiu prywatnym? O to zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.