Ryszard Kalisz

  Uniwersytet Warszawski obchodzi dwusetną rocznicę powstania. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy absolwentów uczelni: Ryszarda Kalisza, Grzegorza Kajdanowicza i Zygmunta Chajzera. Jak wspominają swoje studenckie czasy? Co studiowali? Co szczególnie utkwiło im w pamięci? Czy zawarte na studiach przyjaźnie przetrwały te wszystkie lata?

  Po rezygnacji z polityki - wrócił do prawa. Skupił się również na swoich synach. Ryszarda Kalisza i jego żonę Dominikę odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska. Reporterce Dzień Dobry TVN powiedzieli o początkach swojego związku i obecnym wspólnym życiu. Zobaczcie, jak reagowali na - pojawiające się w mediach - plotki, które dotyczyły ich rodziny.

  Ryszard Kalisz ostatnio funkcjonuje w mediach głównie jako ojciec. Jak polityk zajmuje się swoim synkiem Ignacym? Z niedoszłym kandydatem SLD na stanowisko prezydenta RP rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Wiśniewski, Paulina Krupińska, Paulla, Dawid Kwiatkowski, Mandaryna z dziećmi, Grażyna Wolszczak i Ryszard Kalisz gotują i serwują w szczytnym celu. A na kolację zaprosili Agnieszkę Jastrzębską. Zobaczcie, jakimi są kucharzami!

  Czy Czarek jest zadowolony? Jakie komentarze pojawiają się w mediach od kiedy świat usłyszał o nowej funkcji Edyty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o nowej roli Edyty Pazury rozmawiała z małżeństwem Pazura.

  Dlaczego gwiazdy piszą książki i ile na tym zarabiają? O to Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Marcina Mellera, Omenę Mensah, Ewę Chodakowską i Ryszarda Kalisza. Nad jaką książką pracuje Ryszard Kalisz? Kiedy ukaże się nowa książka Moniki Jaruzelskiej? Czyja książka cieszy się większym powodzeniem - Roberta Lewandowskiego czy Nergala?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pokazie mody Teresy Rosati, gdzie zapytała gwiazdy o kobiecość. Czym jest kobiecość dla: Anity Werner, Ryszarda Kalisza, Jolanty Kwaśniewskiej oraz Teresy Rosati?

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich. Kilka dni temu urodził się syn Ryszarda Kalisza. Zobaczcie, jak dumny ojciec ogłosil narodziny Ignacego. Ile kilogramów waży chłopiec? Czy jest podobny do taty? Kto jest mamą dziecka?

  Każdy zna jej przebój "Dmuchawce, latawce, wiatr". Już w sobotę, na scenie Dzień Dobry TVN, Urszula zaprezentuje całkiem nowe brzmienie. Jakie? Oglądajcie nas w sobotę koniecznie od 8:30!

  Schudnę. Rzucę palenie. Założę własny biznes i odejdę z korporacji. Wyjadę w podróż życia. Zamiast siedzieć przed komputerem zacznę czytać książki. Nauczę się języka obcego. To tradycyjne postanowienia noworoczne. A co przyrzekli sobie nasi goście? W studiu Dzień Dobry TVN Jacek Santorski, Maciej Miecznikowski, Ryszard Kalisz i Marysia Seweryn o noworocznych postanowieniach i sposobach ich realizacji.

  Czy prawdziwemu mężczyźnie przystoi płakać? O to, na premierze filmu "Mój rower ", dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała wyjątkowych respondentów: Artura Żmijewskiego, Magdalenę Schejbal, Michała Urbaniaka, Piotra Trzaskalskiego, Michała Piróga, Sonię Bohosiewicz Ryszarda Kalisza oraz Krzysztofa Skibę.

  Poseł Ryszard Kalisz podjął kolejną próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Tym razem, namówiony przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, wykonał badanie krwi na profil metaboliczny. Wynik tego badania wprawił polityka w zdziwienie. O tym dlaczego, opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.