rozmowa z Ewą Drzyzgą

  rozmowa z Ewą Drzyzgą

  W dzisiejszym odcinku "Rozmów w Toku" Ewa Drzyzga gości pary, które nie mogą dojść do porozumienia. Młodzi kłócą się o estetykę. Czy dziewczyna powinna dla chłopaka zmienić swój styl? Dlaczego partnerzy nie są w stanie zaakceptować indywidualności swoich dziewczyn?

  W dzisiejszym odcinku programu "Rozmowy w toku" historia kanadyjskiej dziennikarki, która dla w 2008 roku została porwana dla okupu przez islamskich fundamentalistów. Jak dziś wygląda życie Amandy Lindhout? Czy uporała się ze strachem?

  Ewa Drzyzga w programie "Rozmowy w Toku" porozmawia dziś z nastolatkami, którzy otwarcie przyznają się do tego, że zażywają dopalaczy. Jak się po nich czują? Po co to robią? Czy wiedzą co wciągają? Czy zdają sobie sprawę z konsekwencji jakie niosą za sobą dopalacze? A do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Agnieszkę Jędrzejewską, matkę nastolatka uzależnionego od dopalaczy, Mariusza Sokołowskiego, Rzecznika Prasowego Komendanta Głównego Policji oraz Prof. Mariusza Jędrzejko, socjologa, który od lat prowadzi badania na temat uzależnień.

  Nie zawsze starsze dzieci potrafią pogodzić się z sytuacją, kiedy w domu pojawia się młodsze rodzeństwo. Nie rozumieją, że "trzeba zacisnąć pasa". Jak poradzić sobie z rodzącym się konfliktem? Co z kieszonkowym? Czy płacić nastolatkowi za opiekę nad młodszym bratem lub siostrą? W Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga, która opowiedziała o dzisiejszym odcinku programu "Rozmowy w Toku".

  W najbliższym odcinku Rozmów w toku dzieci, które mogą pochwalić się wieloma talentami. Niestety na co dzień zmagają się także z poważnymi chorobami. Jak realizują swoje pasje? O czym marzą? Jakie mają plany na przyszłość? Skąd czerpią siłę oraz jak udaje im się zarażać innych energią? O wyjątkowych gościach talk show, w Dzień Dobry TVN opowiedziała Ewa Drzyzga.