rodzinny biznes

  rodzinny biznes

  Mama Barbara Schaefer-Kobyłczyk i córka Katarzyna Banasik prowadzą rodzinny zakład, który od ponad 100 lat produkuje figury sakralne. Obie Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedziały nam o wspólnej pracy i klientach zakładu. Dowiedzieliśmy się również, którzy święci sprzedają się najlepiej. Co sądzicie o pomyśle Ani Kalczyńskiej, by Jarek Kuźniar został patronem internetu? :)

  Tomasz Kowalski prowadzi rodzinną pracownię rękawiczek szytych na miarę. W biznesie pomaga mu żona Barbara. Rękawiczki kupujemy w sezonie jesienno-zimowym. Czym zajmują się Kowalscy wiosną i latem? Kim są ich klienci?

  Rodzina Dzikowskich z Poznania przez 24 godziny na dobę transmituje swoje prywatne życie w internecie. Co było motywacją? Czy sprzedając prywatność można zarobić? Z jakim przyjęciem spotkał się ich pomysł na biznes? Mieczysław i Barbara Dzikowscy byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Nasze studio odwiedziła także Małgorzata Bajko, psycholog.

  Michał Niewiadomski skończył zarządzanie i robi MBA. Wspólnie z żoną prowadzi biznes. Jest mimem. Dlaczego mimowie w czasie występu się nie odzywają? Czy jest zapotrzebowanie na tego typu występy artystyczne? Z jakim spotykają się przyjęciem?

  Dlaczego Joanna Przetakiewicz postanowiła oddać stanowisko prezesa firmy swojemu synowi. Czy to oznacza, że sama sobie nie radziła? Jak Alex chce rozwijać firmę? I czym teraz będzie zajmować się Joanna Przetakiewicz? Z projektantką porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Państwo Bednarscy od pięciu lat prowadzą bar, który usytuowany jest... w lesie. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Co serwują swoim gościom Bednarscy? Dlaczego menu oparli na kuchni rosyjskiej? Czy taki biznes płaca się im? Czym Michał i Swietłana Bednarscy przyciągają do leśnego baru klientów? Na co przeznaczają dużą część swojego zarobku?

  Bliskie więzy rodzinne pomagają czy przeszkadzają w prowadzeniu wspólnego interesu? Co się dzieje, gdy któraś ze stron wykazuje większe cechy przywódcze? Jak siostry dzielą się obowiązkami? Czy kłócą się o pieniądze? Na kanapach w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Aleksandrę i Annę Kopcza, które prowadzą bloga kulinarnego oraz Claudię i Patrycję Adaszewskie - siostry tworzą bloga o modzie.

  Na Podlasiu dziennikarkę Dzień Dobry TVN ugościły piękne siostry. Rozalia, Laura i Natalia, a także ich mama Anna. Rodzina Mancewiczów prowadzi w Pomigaczach gospodarstwo agroturystyczne. Czy dziewczyny zawsze chciały przejąć rodzinny biznes i pracować na wsi? Dlaczego ich mama nie chciała, by córki studiowały dalej niż w Białymstoku? Czy sióstr nie kusiło życie w wielkim mieście? Jak dzielą się obowiązkami w prowadzeniu agroturystyki? I czy się kłócą? Zapytała o to Katarzyna Olubińska.

  Aktor postanowił otworzyć biznes ze swoim ojcem. Czy to oznacza, że rezygnuje z aktorstwa? Co Krystian będzie sprzedawał w swoim butiku? Skąd pomysł na inspirację estetyką przedwojenną? Kiedy wielkie otwarcie rodzinnego concept store'u? I dlaczego asortyment sprowadzał aż z Francji? O nowym projekcie aktor opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.