Robert Janson

    "Muszę to z siebie wyrzucić, bo inaczej tego nie zamknę".

    W Dzień Dobry TVN Varius Manx i Kasia Stankiewicz z utworem "Kot bez ogona" czyli drugi singiel promujący ich wspólna płytę!

    Szalone lat 90. to czasy rodzącego się kapitalizmu i galopującej inflacji. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer przeniósł się w nie, aby znowu zjeść "zapieksę" za 70 tys. zł, zagrać na game boy'u i pegasusie. Zobaczcie, jakie były wartości ówczesnego designerstwa wnętrzarskiego ;)

    W niedzielę w Dzień Dobry TVN: rzeczowy dowód na wielką fantazję rodziców - Filip Chajzer na tropie dziwnych imion. Oprócz tego: Denzel Washington i motto życiowe oscarowej gwiazdy, a także: ostra jak nóż i bardzo smakowita Weronika Książkiewicz oraz nazwiska, które gwarantują sukces - na naszym czacie Katarzyna Stankiewicz i Robert Janson. Startujemy o 8:30!

    Z okazji jubileuszu, zespół przygotował wyjątkową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Co więcej, na scenie znów zobaczymy Kasię Stankiewicz! Czy będzie to tylko jednorazowy epizod, czy jest szansa na dłuższą współpracę? Czy to prawda, że przez te wszystkie lata Robert Janson, lider i założyciel Varius Manx nie kontaktował się z wokalistką? Dlaczego? Zapytaliśmy ich o to w studiu Dzień Dobry TVN.