Robert Chojnacki

  Robert Chojnacki

  Z okazji Dnia Kobiet na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół De Mono prowadzony przez Marka Kościkiewicza. Grupa wykonała utwór "Drzewa". To kolejny singel promujący płytę "Enter".

  Według obowiązującego prawa, w ramówce każdej polskiej stacji radiowej 33% zajmować mają utwory polskie. Poseł Piotr "Liroy" Marzec chciałby zmienić tę ustawę tak, by stanowiły one 50% nadawanej przez rozgłośnie muzyki. Jak na tę propozycję zapatrują się nasi goście: Robert Chojnacki i dziennikarka muzyczna - Anna Gacek. Jak zdefiniować polską muzykę i czy rzeczywiście trzeba stosować przymus by radiostacje grały po polsku?

  Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gitarowe i wpadające w ucho brzmienia. Na scenie wystąpił Robert Chojnacki & Piotr Nowak w utworze “ I'm over you”. Co o nim myślicie?

  Jaki jest przepis na piosenkę, która wzruszy Polaków i sprawi, że pójdą do sklepu po płytę? Jak pisze się i komponuje nieśmiertelny przebój? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy tych, którzy - jak mowi Marcin Prokop - popełniają niemalże hurtowo: Arturs Andrus, Roberts Chojnackiego, Norbiego i Tomasza Luberta.

  Gdzie i dlaczego schował się na kilka lat? Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy zamierza wydać płytę ze swoim nowym zespołem "Chojnacki &"? O wszystko to w studiu Dzień Dobry Wakacje spytaliśmy Roberta Chojnackiego! Nie obeszło się też oczywiście bez występu!

  Już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje spotkamy się z Robertem Chojnackim, który opowie nam o swoich planach wakacyjnych, a także przedstawi swój nowy zespół! Zapraszamy w niedzielę od 8.30!

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła niezwykłą posiadłość Roberta Chojnackiego i jego żony Eweliny. Jakie muzyk ma plany na przyszłość, nie tylko tę zawodową?