rekomendacje

    rekomendacje

    Jakie filmowe propozycje ma dla nas Andrzej Sołtysik w tym tygodniu? Koniecznie zobaczcie!

    Andrzej Sołtysik to człowiek, który o filmach wie wszystko. Dziennikarz tak mocno jest związany z filmem, że narodziny swojego pierwszego dziecka ogłosił wczoraj na Facebooku tytułem filmu "Lepiej późno niż później". Gratulujemy!!! Przy okazji Kinga Rusin zdradziła w programie Dzień Dobry Wakacje płeć dziecka. Jesteście ciekawi?

    "Jestem Tyrmand syn Leopolda", "Po. O małżeństwie i rozstaniu" oraz "A gdzie tytuł?" - to książki, które rekomenduje w tym tygodniu w Dzień Dobry TVN Anna Dziewit i zachęca do ich lektury.

    Po pięciu latach wreszcie doczekaliśmy się nowej książki Jerzego Pilcha. "Wiele demonów" Pilcha to jedna z dzisiejszych rekomendacji Anny Dziewit, która poleca również książkę "Sztuka życia dla mężczyzn" Szczepana Twardocha oraz wyliczanki dla dzieci, czyli "Pan Pierdziołka spadł ze stołka".

    „Hawany w Camelocie” Wiliama Styrona, „Stażystka” Mimi Alfors czy „Poznam sympatycznego Boga” Erica Weinera? Którą książkę przeczytasz w najbliższy weekend? Dziennikarka Anna Dziewit poleca wszystkie trzy. Dlaczego?

    Tym razem Anna Dziewt poleca w Dzień Dobry TVN trzy książki: „Dzienniki” Jerzego Pilcha, „Śniadanie z Sokratesem” Roberta Rowlanda Smith'a oraz „Wpływowe kobiety II Rzeczpospolitej” Sławomira Kopera. Którą z nich wybierzesz i przeczytasz?

    Z Anną Dziewit, która wróciła do Dzień Dobry TVN po krótkiej przerwie spowodowanej przyjściem na świat jej pierwszego dziecka, rozmawialiśmy o literackich hitach tygodnia. Co powinniście koniecznie przeczytać w nadchodzący świąteczny weekend? Anna rekomenduje „Spadkobierców” Kaui Hemmigns, „Moment Niedźwiedzia” Olgi Tokarczuk oraz biografię Serge Gainsbourga Sylvie Simmons.