Real Madryt

    Real Madryt

    11-letni zawodnik Pogoni Szczecin Jacek Czapliński został zauważony przez skautów Realu Madryt. Jak do tego doszło? Co to oznacza dla niego? Od ilu lat trenuje? Czy to prawda, że rodzice wybudowali dla niego przydomowe boisko? Młodego piłkarza i jego rodziców - Anetę i Andrzeja Czaplińskich - gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    Mały Piotruś Wróbel choruje na nowotwór oczu. Chłopiec potrzebuje 1,5 miliona złotych na skomplikowane leczenie. Weźmy przykład z przedszkolaków z Gryfina i pomóżmy choremu Piotrusiowi! Z Piotrusiem i jego rodzicami spotkał się Mateusz Hładki.

    Gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Krychowiak jest jednym z najlepszych pomocników na świecie, o którego walczą największe kluby piłkarskie w Europie. Ostatnio wraz ze swoją hiszpańską drużyną Sevilla sięgnął po puchar Ligii Europejskiej. Co, oprócz piłki nożnej, jest dla niego ważne? Czy wojskowe wykształcenie ojca miało wpływ na wychowanie piłkarza? Na co nie może sobie pozwolić jako profesjonalny sportowiec? Kto jest dla niego autorytetem? Czy przejdzie do Realu Madryt?

    Po wypadku Dawid zapadł w śpiączkę, z której wybudził się słuchając transmisji z meczów Realu Madryt! Niedawno, spełniło się największe marzenie Dawida Pawlaczyka, spotkał się ze swoim idolem Cristiano Ronaldo!